Головна Цікаво Підлогова плитка: особливості та переваги покриття

Підлогова плитка: особливості та переваги покриття

1757

Люди, які роблять ремонт у помешканнях, часто стоять перед вибором: яке покриття на підлогу краще встановити. Керамічна плитка показує високу зносостійкість, міцність та тривалий термін користування. Саме завдяки довговічності плитка на підлогу залишає позаду всіх конкурентів. Щороку асортимент продукції зростає, тому підібрати матеріал можна до будь-якого інтер’єру.

На які ознаки плитки слід звернути увагу перед покупкою

Вибір плитки на підлогу — відповідальне завдання, адже потрібно враховувати тип кахелю, технологію укладання, міцність та інші параметри. Якщо порушити хоч якісь норми, доведеться замінювати покриття, а це дороговартісний процес. Тому при покупці потрібно орієнтуватися на властивості конкретного виду плитки:

  • Опір ковзанню. При намоканні керамічна плитка стає слизькою. Тому для ванних кімнат та кухонь (де можлива підвищена вологість) не варто використовувати плитку з полірованою поверхнею. При маркуванні кахель позначають відмітками від R9 до R13. Чим більша цифра у маркуванні, тим вищий опір проти ковзання має кахель.
  • Міцність. Цей показник можна дізнатися за шкалою Мосса. Якщо кахель має позначку у 5 балів, це вважається оптимальним показником. Маркування літерами A, B, C та D показують стійкість плитки до впливу на неї хімічних речовин. Максимальну стійкість має кахель з маркуванням АА.
  • Термостійкість. При виборі підлогового покриття необхідно перевіряти параметри морозостійкості та витривалості до коливання температур навіть якщо плита призначена для встановлення в опалювальних приміщеннях.
  • Теплопровідність. Показник вагомий при підборі плитки, яка буде встановлена на систему теплої підлоги. В такому випадку кахель повинен максимально передавати тепло від нагрівального обладнання.

Важливо звертати увагу і на розмір плитки. Для кухні, ванної кімнати найкраще підійде розмір 30х30 см, а для спальні чи вітальні варто обирати розмір 60х60 см. Діагональна укладка великої плитки здатна візуально збільшити площу приміщення.

Де купити якісну підлогову плитку

Інтернет-магазин «Keramis» пропонує широкий асортимент підлогової плитки від найкращих світових виробників. Пряма співпраця з компаніями дозволяє встановлювати помірні ціни на всю лінійку підлогового покриття. Вся продукція має сертифікати якості. Отримати безкоштовну консультацію можна на сайті та за контактними номерами телефонів.

Постійні покупці користуються гнучкою системою знижок. Доставка товарів здійснюється по всіх регіонах країни.