Головна Цікаво Чому робот-пилосос має бути в кожному будинку

Чому робот-пилосос має бути в кожному будинку

940

Купівля робота-пилососа сьогодні — це не розкіш, а необхідність, особливо для людей, які ведуть активний спосіб життя. Інтелектуальна техніка здатна без сторонньої допомоги навести лад навіть у величезному будинку — зібрати пил і сміття з покриттів для підлоги, підмести в кутах, протерти вологою ганчіркою плінтуси. «Розумний» прилад виконує поставлене завдання у зручний для користувача час та абсолютно автономно. Щоб ви не сумнівалися у необхідності купівлі, ми зібрали цілий список аргументів на користь придбання робота-пилососа.

Головні причини купити робот-пилосос

Наведемо вісім переваг «розумних» приладів:

  1. Повна свобода. Вам не доведеться викроювати час, щоб бігати по кімнатах та наводити лад. Достатньо один раз виставити відповідний режим збирання (наприклад, щодня о 12:00), щоб розумний пилосос запускався сам.
  2. Різноманітність виконуваних завдань. Сучасні пристрої здатні не просто зібрати великі фракції сміття, але й всмоктувати до 99,97% пилу, вовни тварин, інших забруднень, а також натирати підлогу до блиску, якщо йдеться про мийну модель.
  3. Якісна робота. Тисячі покупців вже переконалися на практиці, що будь-який робот-пилосос наводить порядки не гірше, ніж люди, дістаючись навіть важкодоступних місць за допомогою висувних щіток і насадок.
  4. Простота догляду. Сміття в роботі-пилососі збивається в цілісний брикет і щільно трамбується у внутрішньому контейнері. Викинути його можна в один рух руки, не побоюючись, що пил розлетиться по кімнаті. Відсік для води достатньо промивати та висушувати природним способом після експлуатації.
  5. Дбайливе ставлення до інтер’єру. Вбудовані датчики та сенсори перешкоджають зіткненню побутової техніки з навколишніми предметами, захищають від пошкоджень, падінь зі сходів. Програми розпізнавання типу покриття для підлоги гарантують збереження будь-яких підлог: від дерев’яного паркету до гладкого ламінату.
  6. Стовідсоткова безпека. Програмовані роботи виконують лише поставлені завдання, не стикаються з електрикою, захищені від перегріву та перевантажень. Їхня робота — тиха й непомітна для домочадців.
  7. Очищення повітряних мас. Вбудовані НЕРА-фільтри пропускають крізь себе повітря в процесі збирання та затримують усередині приладу патогенні мікроби, хвороботворні бактерії, леткі гази, формальдегіди та інші несприятливі складники. Результат — оптимальний мікроклімат у будинку чи квартирі.
  8. Автономність у всьому. Робот сам виїжджає «на завдання» у встановлений час, проводить прибирання та повертається на док-станцію для підзарядки. За виявлення проблем техніка передає інформацію у прив’язану мобільну програму, що дозволяє вирішити питання дистанційно.

Робот-пилосос — надійне, корисне та функціональне ноу-хау, з яким стежити за порядком у будинку стає набагато легше.