Головна Листи Жителі села Ласків користуються якісною водою завдяки новому водогону

Жителі села Ласків користуються якісною водою завдяки новому водогону

758

Понад два місяці тривав масштабний проєкт із прокладання водопроводу у селах Суходоли та Ласків, завдяки якому мешканці Ласкова відтепер мають якісну питну воду, що відповідає усім санітарно-гігієнічним вимогам.

Річ у тім, що саме у Ласкові через наявність великого вмісту заліза у підземних водах люди зіштовхувалися з рядом проблем, пов’язаних як зі здоров’ям, так і побутом. Так, крім іржавого кольору та неприємного смаку, перевищення заліза призводило до утворення нальоту на сантехніці та плям на одязі.

Обговоривши усі деталі, міською владою цьогоріч було прийнято рішення щодо будівництва нового водопроводу, який дозволив би розв’язати дану проблему. Роботи проводились силами КП «Володимирводоканал», а матеріали придбані коштом міського бюджету. Загальна протяжність новозбудованого водогону – 2020 м/п, діаметр труб – 90 та 50 мм. Встановлено 2 відключаючих колодязі діаметром 1500 мм і двома засувками 100 мм та однією 50 мм діаметром, а також скидний колодязь – діаметр труби 1000 мм. Крім того, встановлено нову водонапірну вежу Рожновського висотою 18 м об’ємом води 15 куб.м. У Суходолах перепід’єднано до нової мережі 21 абонент, у Ласкові під’єднано 167 господарств.

Днями міський голова Ігор Пальонка разом із директором підприємства Сергієм Луцюком побували у Ласкові, де поспілкувалися з директоркою школи Наталією Яковинець та місцевими жителями щодо якості води. Варто зауважити, усі задоволені та вдячні за пророблену роботу. Відтепер у кожній домівці з кранів тече прозора вода без неприємного присмаку.

Як зазначив Ігор Анатолійович, жителі Ласкова давно чекали на новий водогін. І він щиро радий тому, що зрештою вдалося реалізувати цей проєкт, який служитиме багато років майбутньому поколінню. До слова, торік вдалося втілити подібний проєкт у селі Заріччя, під’єднавши до центральних водопровідних мереж близько 80 абонентів.

Cергій Луцюк, своєю чергою, зауважив, що завдяки новому водопроводу не лише з’явилася можливість забезпечити людей якісною питною водою, а й стабілізувати тиск водопостачання у селах Суходоли та Ласків. А також додав, що завдяки тому, що водогін прокладався силами підприємства, було зекономлено 3 мільйони гривень з місцевого бюджету.

Староста Ласківської сільради Тетяна Шейчук, котра також доклала чимало зусиль задля того, аби жителі мали якісну воду, подякувала міському голові, депутатському корпусу та водоканалу за пророблену роботу.