Головна Цікаво Де болюче робити пірсинг?

Де болюче робити пірсинг?

32542

Пірсинг завжди був і буде у моді. До нас приходить велика частина клієнтів з проханням саме про пірсинг і їхня кількість з кожним роком лише збільшується. Пірсинг – це спосіб самовиразитись, зробити себе унікальним, відмінним від усіх. Мода на місце для пірсингу мінлива, тому кожен обирає для себе те місце для проколу, яке на його думку буде найкращим. Дехто керується мотивом зручності, дехто стилем, а дехто тим, де буде найменш болючіше. Про останній критерій ми з вами поговоримо детальніше.

Місця де робити пірсинг боляче

У кожної людини є свій больовий поріг. Біль від проколу триває, в середньому, не більше секунди, але загоєння може тривати довго, тому до цього потрібно бути готовим.

Пірсинг носа

Якщо ви задаєтесь питанням «який пірсинг самий болючий?», то ось наша відповідь – пірсинг носа. Перед тим як наважитись на цей пірсинг, потрібно звернути увагу на власні анатомічні особливості. Якщо у людини звужені чи маленькі ніздрі, то пірсинг може утруднити дихання через ніс. Є два види пірсингу носа: крила носа і носової перегородки. Найсильніший біль людина відчуває при проколі саме носової перегородки. Процес загоєння такого пірсингу триває близько трьох місяців.

Пірсинг губи

Пірсинг губи – дуже чутлива процедура для людини з низьким больовим порогом. Такий вид пірсингу гоїтиметься 2 – 2,5 місяці. Потрібно бути готовим до того що губа в перші дні може розпухнути, з’явиться певний дискомфорт при спілкуванні та прийомі їжі. Також є певні обмеження в їжі, котру можна вживати під час процесу загоєння пірсингу губи.

Пірсинг язика

Пірсинг в язику робиться без наркозу, тому до сильного болю від проколу потрібно бути готовим. Перші дні у людини виникнуть проблеми, що стосуватимуться будь-яких рухів язика: спілкування, прийому їжі і тд. Полоскання антисептичними засобами декілька разів на день – це невід’ємна частина процесу загоєння пірсингу язика. Проте, незважаючи на усі труднощі, пірсинг гоїться швидко 1 – 1,5 міс, а в окремих випадках всього 2 тижні.

Пірсинг пупка

Найменш болючі місця для пірсингу

Пірсинг вуха

Пірсинг проколювання вух – це найпопулярніша процедура на даний час. Є три варіації пірсингу вух: пірсинг мочки вуха, пірсинг хряща та пірсинг вушної раковини. Процедура проколу не надто болюча, а процес загоєння протікає легко, якщо дотримуватись рекомендацій майстра.

Пірсинг брови

Сама процедура проколу брови не надто складна, але проходить з кровотечею. Це нормально, до цього потрібно просто бути готовим і не лякатись. Гоїтиметься такий прокол близько 2-х місяців. Зате після цього ви отримаєте стильний пірсинг брови, який в побутовому житті абсолютно вам не заважатиме.

Кожен пірсинг має свої особливості з процесом проколу та загоєння. Проте на питання «який пірсинг самий безпечний?», ми можемо дати сміливу відповідь – якщо дотримуватись усіх рекомендацій майстра і не нехтувати своїм здоров’ям, то усі види пірсингу будуть безпечні.

Радимо вам при виборі місця для пірсингу прочитати уважно дану статтю та чітко зрозуміти, на що ви готові заради красивого пірсингу на тілі. Якщо у вас немає жодних сумнівів у тому що ви із усім впораєтесь – тоді не зволікайте, вперед втілювати свою мрію!