Головна Цікаво Де купити надувний човен для риболовлі в Україні

Де купити надувний човен для риболовлі в Україні

581

У давні часи люди ловили рибу, щоб прогодувати себе та свою родину. В еру супермаркетів та величезного асортименту риболовля перетворилася на спосіб активного відпочинку. Її зараховують і до спорту, і до хобі. Щоб повністю насолодитися процесом, потрібно мати якісне спорядження та човен для риболовлі. Компанія Lodka5 спеціалізується на реалізації товарів для риболовлі, туризму та активного відпочинку.

Види надувних човнів у каталозі магазину Lodka5

Рибалки мають можливість купити два види човнів: корпусні та надувні. Великою популярністю серед клієнтів користується саме другий тип завдяки мобільності, зручності та доступній ціні. Надувні човни поділяються на кілька підвидів:

  • Гребні човни. Це найпростіші плавзасоби. Вони оснащені балоном, який розділяється на два гермовідсіки. Деякі моделі можна комплектувати мотором, хоча вони призначені для ручної греблі. Човни у цій категорії найбільш доступні за ціною.
  • Моторні човни. Форма плавзасобу нагадує латинську літеру U. Такі моделі більш складні та функціональні, мають високу потужність мотора та розвивають високу швидкість.
  • Непотоплювані човни RIB. Назва вказує на основну характеристику — неможливість потопити. Моделі мають ПВХ борти, а низ виготовлений із пластику. Човни RIB за характеристиками належать до чогось середнього між надувними та корпусними.

При покупці надувного човна потрібно зважити на його пасажиромісткість. Якщо людина надає перевагу відпочинку на самоті, варто купувати одномісний човен. Для компаній представлені плавзасоби на три, чотири та навіть сім місць. Важливим параметром є вантажопідйомність. Плавзасіб повинен витримати не лише людину, а й спорядження, вагу улову тощо.

Переваги співпраці з магазином Lodka5

Інтернет-магазин Lodka5 пропонує широкий асортимент човнів від найкращих торгових марок. Продукція, представлена в каталозі, нова та має гарантію якості від виробника. Компанія Lodka5є прямим представником багатьох брендів на території країни. Це дозволяє встановлювати найвигідніші ціни на ринку.

При покупці будь-якого плавзасобу (крім гребних моделей) його потрібно вносити до Реєстру судноплавства в Україні. На всі моделі човнів магазин Lodka5 має потрібні документи. Оглянути човни можна у виставковому залі у Києві. Замовлення просто оформити на сайті. Консультанти допомагають підібрати плавзасіб за вказаними характеристиками. Безкоштовна доставка здійснюється у великі міста України (повний список на сайті). Оплата можлива безготівковим розрахунком, готівкою, в кредит.