Головна Свято Дорога Ковельська громадо! З Днем Незалежності України!

Дорога Ковельська громадо! З Днем Незалежності України!

2059

31 рік тому перед світом постала держава з тисячолітньою славною історією, багатою духовною культурою, зі своїми символами, мовою, миролюбними людьми – українським народом. Народом, який тепер надихає весь світ своєю мужньою боротьбою за мир і свободу, показує незламність характеру і сили духу.

Цьогоріч головне свято нашої країни ми відзначаємо в умовах війни. Нині Україна в думках, в душі, вона – глибоко в серці. Це – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди. Велика в цьому заслуга військових і волонтерів.

Хочу низько вклонитися рідним загиблих, які втратили своїх дітей, чоловіків; сім’ям військових, які боронять нашу державу. На жаль, ми платимо велику ціну за нашу Незалежність. Від міської громади щиро дякую за те, що ви виховали патріотів, які своїм прикладом показують, що Україна була, є і буде.

Ми і надалі писатимемо свою історію як єдина, соборна і незалежна європейська держава! А інакше і бути не може. І черговий іспит, який випав на долю нашого покоління, ми складемо достойно. Відстоїмо великий привілей жити у демократичній країні, дихати повітрям свободи і бути вільною людиною.

Стійкості нам, мужності, віри у себе та свою державу.

Слава Україні! Героям Слава!

Ігор Чайка, міський голова