Головна Цікаво Де можна швидко і недорого замінити лобове скло для автомобіля в Києві

Де можна швидко і недорого замінити лобове скло для автомобіля в Києві

514

Лобове скло, незважаючи на крихкість, є важливою частиною автомобіля. Воно захищає водія та пасажира від вітру, дощу, попадання каміння в салон. Але саме від сторонніх предметів на дорозі скло ушкоджується. Заміна лобового скла може знадобитися після автопригод, хуліганських дій. Співробітники СТО Тайрленд швидко та якісно проведуть ремонтні роботи.

Ремонт або заміна: що і коли варто вибирати

Якщо на лобовому склі виникають дрібні тріщини, необов’язково повністю міняти його. У деяких випадках його вдасться відремонтувати і скло може прослужити ще кілька років. Але йдеться про професійний ремонт із використанням спеціального клею. В окремих випадках заміна автоскла доречніша, оскільки повністю відпадає ризик остаточного його пошкодження під час руху. Скористатися послугами СТО Тайрленд варто у таких випадках:

  • Якщо скло пробило великий камінь.
  • У разі потрапляння транспортного засобу в ДТП.
  • Коли двірники призвели до того, що скло стало каламутним (не можна допускати такого явища, водієві потрібний гарний огляд дороги).
  • Якщо скло втратило прозорість. Таке можливо, якщо автомобіль довгий час перебуває на консервації в приміщенні.
  • Скло має багато невеликих пошкоджень у вигляді подряпин від гострого каміння.

Фахівці компанії Тайрленд виймають старе скло та перевіряють кузов на наявність деформації. За потреби недоліки виправляють. Майстри видаляють залишки старого клею, герметика, обробляють стики спеціальними розчинами для знежирення. Швидкість висихання нового клею залежить від його типу, що в середньому становить 24 години. Щоб нове лобове або бічне скло прослужило довше, варто дотримуватися рекомендацій з експлуатації: не ляскати автомобільними дверцятами, відмовитися від миття машини мінімум дві доби після заміни скла.

Скільки коштує і де поміняти лобове скло у Києві

Вартість роботи залежить від типу автомобіля, скла, додаткових послуг. На сайті представлений прайс, детальніше ціну озвучить майстер після огляду автомобіля. Записатися на діагностику можна на сайті або за номерами телефонів. СТО Тайрленд працює понад 15 років і за цей час завоювало довіру клієнтів. На офіційній сторінці та в соціальних мережах представлені відгуки користувачів. Фахівці допоможуть вибрати деталі для ремонту, швидко та якісно проведуть необхідний комплекс заходів щодо усунення проблем із транспортним засобом.