Головна Цікаво Не гірше, як у зірок: як побудувати басейн на власній ділянці

Не гірше, як у зірок: як побудувати басейн на власній ділянці

192

Доведено, що плавання є одним з найкращих видів спорту для розвитку м’язів всього тіла, покращення роботи дихальної та серцево-судинної систем. Та й плескатися в басейні просто весело. Таке заняття об’єднає всю родину літньому відпочинку. Власники приватних будинків мають можливість встановити басейн з різних матеріалів. Сьогодні магазин pools.ua пропонуютьє готові конструкції з поліпропілену, проте любителі класики можуть поставити бетонний басейн, підключивши до нього системи водозабезпечення та очищення.

Бетон vs пластик: який басейн краще

Найпоширеніші типи басейнів, які встановлюють на приватних подвір’ях — готові конструкції з композитного матеріалу та бетонні резервуари. Кожен з типів має переваги та недоліки. Пластикові чаші виготовляють з поліпропілену. Великі конструкції збирають на місці за допомогою композитного зварювання, яке не залишає швів. Такі чаші легко збирати та транспортувати. Сучасні композити стійкі до сонячного випромінювання, нагрівання, не накопичують мікробів.

Недоліки пластикового басейну у тому, що він не витримує механічних пошкоджень. Стінки чаші мають товщину до 15 мм, тому виникає ризик проколів та пробоїн. Також композитний басейн не підходить для використання у зимовий час. Воду обов’язково потрібно злити та законсервувати басейн до нового сезону. Проте перевага у ціні конструкції, що значно дешевша, ніж встановлення басейну з бетону.

Бетонні резервуари потребують часу на навичок для встановлення. Часто доводиться залучати спеціалістів, адже помилки під час будівництва призведуть до порушень роботи штучної водойми. Та переваг у таких конструкцій чимало.

  • Довговічність. Середній термін експлуатації 20-50 років.
  • Міцність, надійність.
  • Можливість встановлення конструкції за індивідуальним дизайном.
  • Можна використовувати взимку (якщо є спеціальне накриття).
  • Автономна робота систем забезпечення.

Засоби по догляду за басейнами

Важливо підтримувати чистоту води у штучній водоймі. Для цього використовують спеціальні препарати. Широкий асортимент безпечної хімії можна знайти у магазині «Вікно в Водяний Всесвіт», де є все для басейнів. У наявності регулятори кислотності рН, засоби для дезінфекції, боротьби з водоростями, для усунення каламутності. Компанія вибирає лише продукцію надійних виробників, які можуть гарантувати якість та підтвердити її за допомогою сертифікатів та «карти безпеки». Купити хімію можна оптом та в роздріб з доставкою по території країни.