Головна Цікаво Де перевірити суму заборгованості

Де перевірити суму заборгованості

474

Якщо фізична особа не виникає заборгованість по виплаті банківського кредиту, позики в МФО, по оплаті комунальних послуг, штрафу, – борги стягують через суд. Займається стягненням заборгованості служба ФСПП. Несвоєчасна оплата боргів загрожує забороною на виїзд за кордон, конфіскацією заставного майна, арештом активів.

Як перевірити суму заборгованості

У кожної людини може виникнути заборгованість по сплаті комунальних послуг, кредиту або кредитну картку, іпотеці, штрафу ГИБДД, податках. При несвоєчасному закриттю боргу передбачено судове провадження. Поверненням дога займається служба судових приставів. Ховатися від ФСПП, уникати виплати заборгованостей немає змила, оскільки людини може очікувати арешт майна і заборона на виїзд за кордон на три роки.

Перевірити наявність будь-якої заборгованості просто самостійно за допомогою сервісу RUDOLGI.COM.

  • Необхідно зайти на головну сторінку.
  • У формі пошуку вписати ПІБ, регіон проживання.
  • Натиснути кнопку «Знайти».
  • Після короткого аналізу програма видає інформацію про наявність боргів.
  • За кнопці «Перевірити заборона» перевіряють заборона на виїзд за кордон.
  • Необхідно вказати ПІБ, регіон проживання, дату народження, серію і номер паспорта.

На RUDOLGI.COM можна дізнатися інші такі види заборгованості по податках: транспортного, майнового, земельного, прибуткового (необхідно вводити ІІН). Можливо перевірити заборону на виїзд за кордон, перевірити паспорт на дійсність.

За допомогою сервісу просто дізнаватися про нові виробництвах і заборону на виїзд: знадобитися підписатися на розсилку. Раз в тиждень буде надходити актуальна інформація на електронну пошту.