Головна Цікаво Прозорі поверхні теж можуть працювати

Прозорі поверхні теж можуть працювати

52

Освоєна технологія друку на самоклейках дозволяє компанії Univest Advertizing Production випускати наклейки на білій плівці а також двосторонні сендвіч наклейки, покликані працювати назовні і всередину приміщення, на перфорованій плівці (One Way Vision), сендвіч (можна друкувати абсолютно різні картинки і текст на двох сторонах ( двосторонні)), легкознімні зі спеціальним складом клею, багаторазові самоклеючі. Скористайтеся можливістю рекламувати в різних напрямках за невеликі гроші з максимум ефективності!

Різноманітність рекламної продукції – ваш шлях до ефектного оформлення торгової точки

Професійна машина HP Indigo 5500 уміє друкувати на плівках, не допускаючи плавлення клейового складу, методом цифрового офсету. Пропонуємо більш докладне ознайомлення з видами матеріалів, для друку наклейок в нашій друкарні:

  • біла – дозволяє економити білила, завдаючи зображення відразу на білий фон;
    перфорована One Way Vision – для кріплення на вікна і вітрини. Перфорація не заважає проникненню світла, і при цьому нанесена картинка або текст добре видно;
  • сендвіч з двостороннім нанесенням зображення – внутрішня яка не пропускає світло прошарок дозволяє нанести з кожного боку будь різні зображення;
  • легкознімна – зі спеціальним складом клею, при відмінній адгезії дозволяє видалити поліграфію з поверхні навіть через довгий час її перебування на ній;
  • багаторазові самоклеючі наклейки друкуються на плівці, на яку клей нанесений точково. Завдяки цьому вони легко і швидко монтуються і демонтуються практично без слідів клею.

Наш штатний дизайнер візьметься за складання проекту, відповідного технічним умовам і вимогам замовника.

Фахівці з реклами знають оптимальні рішення

Наша поліграфія здатна красиво і з користю оформити вітрини і вікна магазинів і транспорту завдяки відмінній якості друку з гарною передачею кольору і високою роздільною здатністю.

Ми забезпечимо:

  • випуск будь-яких тиражів методом цифрового офсету;
  • послуги широкоформатного друку;
  • виконання половини всього обсягу замовлень менше, ніж за добу;
  • доставку в будь-яку точку України.

Наша поліграфія стійка до погодних змін – перепадів температур, сонця і вітру. З сучасним Порізочний комплексом можна реалізувати будь-яку форму і контур вироби, переслідую практичні або дизайнерські мети.