Головна Цікаво Де застосовують асинхронні двигуни

Де застосовують асинхронні двигуни

2223

Більшість машин, які сьогодні використовуються людиною, оснащені електродвигунами змінного струму. Пристрої наводяться в роботу завдяки магнітному полю, яке утворюється статором

Асинхронні двигуни мають деякі відмінності: у них показник частоти обертання відрізняється від показника ротора.Мотори мають просту будову і управління, що позначається на їх популярності серед споживачів.

Від потужності пристрою залежить, в якій галузі його будуть використовувати. Однофазні користуються меншою популярністю, трифазні – найбільш затребувані через широкого кола можливостей застосування.

Асинхронні однофазні мотори найчастіше встановлюють на вентилятори, невеликі насоси. Двофазні використовують для роботи верстатів, побутової техніки. Найпотужніші мотори трифазні. Їх встановлюють на важкому обладнанні: підйомних кранах, великих верстатах, землерийних машинах, ліфтових механізмів. Вартість таких моторів дорожче, що пов’язано з їх показником пускового моменту.

Де купити якісний асинхронний двигун

Асинхронні двигуни не можна назвати бюджетної покупкою. Висока вартість пояснюється дорогими матеріалами і складністю виробництва. Тому, купуючи електродвигуни, необхідно бути впевненим у їхній якості. Компанія OME Motors виробляє трифазні електродвигуни з чавуну і алюмінію. Вся продукція відповідає європейським стандартам якості. Крім того, електродвигуни здатні економити споживання енергії, що позначається на захисті навколишнього середовища. Кожен прилад універсальний у використанні. Застосовувати двигуни можна в:

  • харчової промисловості;
  • цукровому виробництві;
  • нафтозаводах;
  • виробництві вітрової енергії та ін.

Компанія Юнісет співпрацює з провідними виробниками обладнання, і пропонує комплексні рішення для завдань своїх клієнтів. В наявності широкий асортимент продукції, кількість якої постійно поповнюється на складах компанії. Отримати швидку консультацію просто за контактними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок від менеджера. Доставка продукції здійснюється в усі регіони країни завдяки співпраці з перевізниками Делівері, Нова Пошта, Ін Тайм. Можливе повернення і обмін товарів відповідно до правил роботи компанії.