Головна Цікаво Кому сподобатися використання одноденних лінз

Кому сподобатися використання одноденних лінз

851

Людям, які мають проблеми із зором, пропонують кілька способів корекції зору

Одним з найбільш зручних вважаються одноденні контактні лінзи. Це нове досягнення в галузі офтальмології, має багато переваг. У наявність товари різної цінової категорії, що дозволяє підібрати засіб для поліпшення зору всім бажаючим.

Сама назва «одноденні» свідчить про те, що в кінці дня використане засіб просто викидається. Це зручно, оскільки відпадає потреба доглядати за лінзами і запам’ятовувати графік носіння. Одноденні лінзи рекомендують носити тим людям, які відправляються в поїздку і не можуть використовувати контейнери для замочування і зберігання. Такий аксесуар підходить для дітей як першого кошти корекції зору. Завдяки м’якій структурі лінзи не викликають дискомфорту в процесі носіння.

Вони сподобаються тим, хто страждає алергіями, має чутливі очі, відчуває дискомфорт від багаторазових лінз. Також лінзи щоденної заміни варто спробувати носити власникам тварин. На аксесуар накопичуються мікроскопічні ворсинки, які непомітні для людського ока. Вони також можуть викликати роздратування і алергію. Щоденні лінзи рятують від цієї проблеми.

Переваги багаторазових лінз

Використовувати лінзи набагато зручніше, ніж окуляри: немає необхідності постійно протирати скло, відпадає ризик пошкодити аксесуар, відсутня проблема запотівання скла, коли людина заходить в тепле приміщення. Але люди, які випробували одноденні лінзи, знаходять в них ще більше переваг.

  • Ні треба промивати, тримати в сольовому розчині.
  • Зрозумілий графік заміни навіть для дитини.
  • Зручно використовувати під час поїздок.
  • Знижується алергія очей через накопичення бактерій на звичайних лінзах.
  • Зручні для людей, які займаються спортом або ведуть активний спосіб життя.
  • Знижується ризик механічного пошкодження рогівки ока.

Втрата звичайної лінзи значить, що потрібна дорога заміна кошти для корекції зору. Втрата одноденна лінза не так істотна, адже на наступний день все одно доведеться використовувати нову пару. До недоліків такого засобу для поліпшення зору відносять високу вартість лінз. М’які лінзи складніше надягати, ніж багаторазові жорсткі.

Одноденні лінзи можна використовувати тільки після консультації офтальмолога, і не можна їх носити довше, ніж зазначено в інструкції.