Головна Цікаво Ділове фото на документи: де зробити ідеальний знімок, що відповідає стандартам

Ділове фото на документи: де зробити ідеальний знімок, що відповідає стандартам

1271

Багато людей соромляться показувати свої документи через фотографію. Часто вона хоче бути кращої якості: на обличчі видно плями, синці під очима. Гірше за неякісне фото може бути його невідповідність стандартам. У такому разі користувачам нерідко відмовляють у прийомі документів. Студія delovoefoto.ru за короткий час виконає знімки внутрішнього, міжнародного паспорта, ділових документів.

Як отримати гарний знімок на документи

Сучасні технології дозволяють отримувати якісні знімки без необхідності попередньої підготовки клієнта. Тобто відпадає потреба робити професійний макіяж, оскільки методи ретуші здатні прибрати всі недоліки шкіри. Тон обличчя на фото буде натуральним та м’яким.

Фото для виготовлення паспорта РФ часто не беруть через неправильний розмір знімка. За стандартами, він має бути 35х45 мм. Готові фото перевіряються за допомогою спеціальної лінійки на відповідність стандарту. Професійні студії мають спеціальні зразки та бази даних щодо параметрів створення фото для різних документів.

Процедура фотографування триває кілька хвилин. Клієнту пропонують кілька знімків на вибір. Послуга «Фото онлайн» дозволяє отримати знімки для документів, не виходячи з дому. Замовнику приходять готові зразки на мобільний телефон, і він може сам роздрукувати або використовувати цифрові копії документів.

Які вимоги висувають на закордонний паспорт для фото

Здавалося б, на тонкощі у знімках на документах мало хто звертає увагу. Головне, щоб можна було розрізнити обличчя людини. Але це не так. Для фотографії на закордонний паспорт висувають багато вимог:

  • чітке фото без відблисків, затемнень, дефектів;
  • знімок в анфас зі спокійною мімікою без посмішки;
  • заднє тло білого або монохромного кольору;
  • овал особи повинен займати не менше 80% усієї площі знімка.

Існують правила для одягу. Не можна фотографуватися в майках, відкритих топах, нарядах, що викликають. Оптимальним варіантом вважається діловий костюм, блуза. Рекомендовано, щоб одяг не зливався з фотом, тобто біла сорочка на білому тлі негативно позначиться на якості фото.

Не рекомендовано використовувати яскраві макіяжі, складні зачіски, перуки. Заборонено робити фото на документи у головних уборах, сонцезахисних окулярах. Якщо користувач носить звичайні окуляри на постійній основі, їх можна знімати. Важливо, щоб лінзи були прозорими (щоб можна було розрізнити колір очей).