Головна Цікаво Для виробників сільськогосподарської продукції та її споживачів діє Всеукраїнський проєкт «Відкритий ринок»

Для виробників сільськогосподарської продукції та її споживачів діє Всеукраїнський проєкт «Відкритий ринок»

372

15 квітня стартував проєкт «Відкритий ринок» – соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств. Ініціатори – громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Асоціацією міст України. На спеціальному інтерактивному сайті https://rynok.in.ua/ фермери з усієї України зможуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі легко її знайти.

«Відкритий ринок» – це майданчик, на якому зможуть зустрітись без посередників виробники сільськогосподарської продукції та її споживачі.

Метою проєкту є допомога виробникам сільськогосподарської продукції знайти своїх покупців, які у свою чергу отримують можливість придбати якісні свіжі продукти. По суті, ця платформа переводить ринок в онлайн.

Проєкт «Відкритий ринок» не є комерційним, а виключно соціальним, тому не передбачає жодної системи оплати.

Проєкт є всеукраїнським, проте, споживачі зможуть знайти продукцію у своїй області після того, як в ній зареєструється перший виробник.

Юрій Кондратович,начальник відділуекономічного розвитку та торгівлі