Головна Економіка У травні стартує прийом проєктів для участі в Громадському бюджеті Володимира-Волинського

У травні стартує прийом проєктів для участі в Громадському бюджеті Володимира-Волинського

2368

З 1 травня до 1 червня проводитиметься прийом проєктів для участі в Громадському бюджеті міста Володимира-Волинського.

Про це повідомили на сайті міської ради міста.

Розмір фінансування малого громадського проєкту становить від 10 000 до 100 000 гривень, великого – від 100 001 до 500 000 гривень. Проєкти-переможці будуть реалізовані за кошти міського бюджету у 2021 році. Загальний обсяг видатків, що планується спрямувати на реалізацію проєктів, – 2180000 гривень, з яких на малі проєкти спрямують 654000 гривень, на великі – 1526000 гривень.

Для того, щоб подати проєкт, потрібно презентувати ідею, яка б відповідала пріоритетним напрямкам, розміщеним за посиланням https://volodymyr.pb.org.ua/about, заповнити аплікаційну форму за посиланням https://volodymyr.pb.org.ua/projects/create та зібрати 10 підписів на підтримку малого проєкту або 20 – на підтримку великого.

УВАГА, ЗМІНИ! Подати проєкт може фізична особа, яка досягла 18 річного віку (станом на дату подання проєкту), є громадянином України та створила ідею щодо покращення міста Володимира-Волинського.

На проєкти, які реалізовуватимуться у бюджетних установах, органах самоорганізації населення, на прибудинкових та прилеглих територіях багатоквартирних будинків, кошти Громадського бюджету (бюджету участі) не виділяються.