Головна Цікаво «Доктор Благо»: ефективне лікування алкоголізму та наркоманії в Одесі

«Доктор Благо»: ефективне лікування алкоголізму та наркоманії в Одесі

720

Сім’я, в якій один із членів страждає на наркоманію чи алкоголізм, стикається з великими труднощами. Самостійно повернути залежну людину до нормального життя майже неможливо. Потрібно звертатися за кваліфікованою допомогою медиків. Центр «Доктор Благо» пропонує лікування алкоголізма в Одесі  за доступними цінами. Записатися на консультацію можна на сайті, заповнивши електронну форму.

Кодування від наркоманії та алкоголізму: ефективність методу

Кодування від наркоманії — це комплекс медикаментозного та психологічного впливу на пацієнта. Метод використовують, щоб викликати у людини відчуття відрази до наркотичних засобів. Потреба у наркотиках належить до найважчих психологічних та фізичних травм, які залишаються з пацієнтом на все життя. Часто пацієнти зриваються навіть після успішної реабілітації.

Медичний центр «Доктор Благо» проводить кодирування від наркоманії в Одесі  за власними методиками. У комплекс процедур входить:

  • Психотерапія. Протягом сеансів психолог допомагає пацієнту усвідомити причини виникнення потягу до наркотиків. Установлення джерела проблеми є основою для подальшого успішного лікування від наркозалежності.
  • Гіпнотерапія. Поєднуючи з іншими методами лікування, використання гіпнозу стає успішним способом подолання залежності.
  • Використання плацебо. Пацієнту під шкіру вживлюють капсулу, всередині якої знаходиться нейтральна речовина. Людині пояснюють, які наслідки на неї очікують за зрив.
  • Медикаментозне кодування. На даний час це найагресивніший спосіб кодування. Його використовують для пацієнтів, які не мають достатньої сили волі, щоб протистояти спокусі спробувати наркотики після лікування. Капсула містить активні речовини, які повільно вивільнюються. Якщо людина вживатиме наркотики, то не отримає від них очікуваної насолоди. Проте цей метод може викликати глибоку депресію.

Будь-який метод кодування потрібно використовувати у медичних центрах під наглядом кваліфікованого персоналу.

Особливості лікування наркоманії у клініці «Доктор Благо»

Залежність від наркотиків спостерігається на двох півнях: фізичному та психологічному. Тому медичний персонал медичного центру «Доктор Благо» зосереджують увагу і на психологічному стані пацієнта. Комплекс лікувальних засобів підбирається індивідуально для кожного пацієнта. Враховується його стаж вживання наркотичних речовин, вік, рівень деградації особистості та ін. Реабілітація у клініці передбачає різні програми, зокрема й відому у всьому світі «12 кроків».