Головна Цікаво Дизайн купюри 1000 гривень. Що нового слід очікувати в самій банкноті?

Дизайн купюри 1000 гривень. Що нового слід очікувати в самій банкноті?

457

Сьогодні, напевно, кожен чекає 25 жовтня 2019, оскільки саме в цей день, в світ вийде нова банкнота номіналом в 1000 гривень. Національний банк України, надасть кожному українцеві нову банкноту. Рекомендуємо звернути увагу на те, що ще в 2006 році, українці побачили 500 гривень, але за цей період, а саме 13 років, значно зріс рівень заробітної плати і цін. Що призвело до збільшення обсягу в п’ять разів, а це призводить до великої плутанини в розрахунках. Тому, щоб було простіше користуватися грошима, було вирішено вести саме нову купюру, що буде більше 500 грн.

Використовуючи 1000 гривень, можна буде знизити операційні витрати, заощадити ефективно гроші на транспортування і зберігання готівки. Крім своєї фінансової характеристики, потрібно відзначити і новий дизайн самої банкноти. Як буде виглядати нова 1000 гривнева купюра? Це питання задають собі українці і не тільки. А все просто! Дизайн розроблений з урахуванням колірної гами, щоб можна було відразу відрізнити нову банкноту від інших.

На 1000 грн вирішили намалювати відомого українського вченого і філософа Вернадського. Саме він став засновником галузей науки, таких як: біохімії, геохімії та радіології. На зворотному боці зображено Національна академія наук України, що є досить символічним рішенням.

Захист в першу чергу!

Розроблена надійний захист, що не поступається світовим банкнотам. Підробити банкноту практично неможливо, так як вона має водяні знаки, багато тоновий портрет В.І. Вернадського, зображення цифрового номіналу у правому нижньому кутку, а також поглиблена захисна смуга. Крім цього, тут присутні:

– “віконна” смуга захисту;

– рельєфні елементи, що складаються з зображень, букв і знаків для людей з поганим зором;

– повторювані написи, а саме мікротекст;

– видимий на просвіт наскрізний елемент.

Якісний захист банкноти, гарантує її надійність і можливість не хвилюватися, що на руках може бути підробка. На відміну від старих банкнот, дана купюра розроблена для того, щоб кожен міг вільно користуватися нею, і насолоджуватися комфортом.

1000 гривень купюра, це звичайно нова банкнота, що принесе багато позитивних моментів в житті кожного українця. Тепер не потрібно буде витрачати багато часу на те, щоб перераховувати зарплату маленькими банкнотами, коли можна просто отримати її в новій купюрі. А головне всі розрахунки проводитимуться дуже швидко і якісно.