Головна Цікаво Експертна оцінка майна

Експертна оцінка майна

874

Експертна оцінка майна – важлива правова процедура, що застосовується у багатьох випадках вирішення правових питань. Будь-який власник майна рано чи пізно потребує оформлення усіх документів на власність. Тому варто розібратися у цьому питанні ґрунтовно.

Що входить в перелік послуг оцінки майна?

  • Оцінка житла;
  • Оцінка землі;
  • Оцінка комерційної нерухомості;
  • Оцінка комунального майна;
  • Оцінка автомобілів та устаткування;
  • Оцінка цінних паперів.

В якому випадку потрібна експертна оцінка майна?

Якщо Ви маєте справу з судом, вирішенням питань спадковості чи переоформленням прав власності, Вам обов’язково потрібна оцінка майна. Такі послуги надають спеціальні компанії, що мають державний дозвіл на здійснення такої діяльності. Якщо Вам потрібно зробити оцінку та отримати офіційний звіт, варто звернутися за посиланням https://vega-expert.com/ocinka-majna/.

Детальніше про компанію оцінки майна

Компанія «Вега Експерт» пропонує весь перелік послуг з оцінки майна. Компанія працює згідно офіційної ліцензії та законодавства України. Саме тут працюють кваліфіковані юристи, що можуть допомогти, як в звичайних, так і складних випадках. На сайті компанії можна переглянути орієнтовні ціни на послуги з оцінки.  Кожен випадок має свою ціну. Усе залежить від складності та термінів виконання.

Найбільш поширеними записати оцінки нерухомості трапляються у випадках, коли оформляються документи на нерухомість для нотаріуса. Якщо Ви переоформляєте житло, машину, устаткування, цінні папери, усе це потрібно завірити у нотаріуса, який вимагає звіт про експертну оцінку. Ще одним випадком оформлення звіту про оцінку майна є звернення до суду для поділу майна подружжя або вирішення спірних моментів оформлення спадщини. Крім таких випадків бувають і унікальні та нестандартні, які також потребують кваліфікованої оцінки.

Як проходить процес оцінки майна?

Якщо Ви звертаєтесь для оцінки майна, перш за все кваліфікований спеціаліст визначить напрям роботи та спеціалізацію. Провівши оцінку, фахівець надасть Вам детальний звіт з офіційною печаткою, який можна передавати у будь-які органи та який буде офіційною брошурою при будь-який питаннях, пов’язаних з нерухомістю. Він чітко регламентований законом та зазвичай займає не менше, ніж двадцять сторінок. Часто люди навіть не уявляють як саме має виглядати такий звіт. На сайті можна побачити відео, в якому представлений приклад звіту про оцінку майна.