Головна Цікаво Стягнення заборгованості від кредитора – що потрібно знати?

Стягнення заборгованості від кредитора – що потрібно знати?

766

Компанія Creditdebt сприяє по стягненню боргів різних типів. Допомогу надають фахівці, що працюють в цій сфері більше 10 років. Компанія працює по офіційно укладених договорів, пропонує послуги у відповідність з етичними принципами та юридичними нормами, не відступаючи від законодавчої бази України. Клієнти можуть скористатися послугою стягнення заборгованості з індивідуального підприємця.

Як відбувається стягнення заборгованості з ІП

Люди, які вирішили відкрити власний бізнес, піддаються багатьом ризикам. Бізнесмени ризикують, якщо накопичують борги за договорами, виплату заробітної плати, оплату за товари. У разі утворення великих заборгованостей є ризик зіткнутися з роботою колекторів, а вони не відрізняються тактовністю при поверненні боргів. Але як правильно стягнути борг з індивідуального підприємця? Щоб уникнути порушення закону, варто звернутися а компанію Creditdebt.

Фахівці з великим досвідом роботи будуть надавати допомогу позивачеві на всіх етапах ведення справи. Повернути борг з ВП у примусовому порядку можливе лише в одному випадку: якщо позивач звернувся до суду і суд виніс рішення на користь позивача. Співробітники коректно виляють на боржника, застосовуючи такі методи роботи:

  • Відправляють текстові повідомлення у вигляді СМС, повідомлення на месенджери, де вказується сума заборгованості та наслідки неповернення боргу відповідно до законів України.
  • Відправляють голосові повідомлення з детальною інформацією про стан боргу.
  • Відправляють листи з інформацією про борги і терміни погашення заборгованості.
  • Фахівці дзвонять боржнику, роз’яснюючи ситуацію із заборгованістю.
  • Шукають відповідне рішення для боржника і позивача щодо врегулювання питання.

Співробітники Creditdebt досягають позитивного результату по поверненню заборгованості від ВП у більшості випадків.

Creditdebt: вигідне рішення по поверненні заборгованості

Компанія надає послуги у всіх містах України, і береться за справи, які здаються безнадійними. Фахівці допомагають кредитору та боржнику знайти порозуміння і вийти зі складної ситуації для обох сторін. В роботі Creditdebt керується діючими законами України.

На офіційному сайті компанії можна ознайомитися з реальними відгуками клієнтів, які отримали допомогу від компанії. За час роботи було надано сприяння більш ніж п’ятисот клієнтам, загальна сума повернутих коштів становить 5,7 млн ​​грн. Замовити безкоштовну консультацію просто на сайті через зворотну форму зв’язку.