Головна Цікаво Електронні компоненти й устаткування від компанії ElectronOnOff

Електронні компоненти й устаткування від компанії ElectronOnOff

218
Термоусадка

Електричні дроти потребують надійної ізоляції. Це убезпечить приміщення від загорянь, а людей від поразок струмом.

Навіщо використовують термозбіжну трубку

Термозбіжну трубку використовують як спосіб убезпечити кабелі від пошкоджень. Це підвищує електробезпеку приміщення. Ще одна функція пристрою – роль угруповання для кабелів в одному пучку. Трубка знадобиться електрикам, автомобілістам, радіотехнікам, майстрам з ремонту та іншим категоріям користувачів.

Термоусадка знайшла застосування в різноманітних сферах завдяки пластичності, властивості набувати згинів проводів. При виборі термоусадки для дротів варто звертати увагу на такі показники:

  • довжина та діаметр;
  • товщина стін;
  • температура, яку витримує матеріал;
  • наявність клею в основі;
  • прозорість трубки;
  • форма (бухта, палиця);
  • кольорова гамма.

Трубки чорного кольору не бояться впливу сонячних променів, підходять для установки в землі, стійкі до вологи.

Де придбати якісний цифровий мультиметр

Радіоаматори розуміють, наскільки важливими є вимірювальні прилади для роботи різних радіопристроїв. Сьогодні на заміну неактуальних аналогових тестерів прийшов цифровий мультиметр, купити який можна в магазині ElectronOnOff. Пристрій відрізняється широкими можливостями для застосування, автономністю від стаціонарних систем живлення, безпечним використанням, доступними цінами.

Результати перевірки відображаються на дисплеї пристрою. Сама назва «цифровий мультимерт» означає, що система автоматично переводить аналогові значення в цифрову форму. Користувачеві не доведеться самостійно перемножувати величини. Сучасні цифрові мультиметри оснащені додатковими можливостями: підключаються до ПК, фіксують мінімальний та максимальний показники, автоматично вибирають режими та ін.

Інтернет-магазин ElectronOnOff пропонує продукцію відомих виробників UNI-T, Mastech, Pro’sKit, KEMOT, FLUKE, Owon, та гарантує якість продукції. На сайті магазину представлений детальний опис обладнання та відео огляди. Доставка товарів можлива територією країни.