Головна Цікаво «Символіка»: нашивки на одяг для справжніх патріотів

«Символіка»: нашивки на одяг для справжніх патріотів

220
223-й зенітний ракетний полк ім. Українських Січових Стрільців/ зах \нарукавна емблема
223-й зенітний ракетний полк ім. Українських Січових Стрільців/ зах нарукавна емблема

За останні місяці в Україні відбувся справжній сплеск патріотизму. Люди прикрашають одяг, сумки національною символікою, щоб показати свою приналежність до українського народу. Магазин «Символіка» пропонує нашивки на одяг, які можуть використовувати різні категорії населення.

Асортимент продукції магазину «Символіка»

Традиційно вважається, що нашивки на одяг використовують лише військові, спецслужбовці. Проте прикрасити одяг мають право й інші люди. Нашивки, кім естетичної, виконують й інші функції, наприклад, показують приналежність людини до певної групи. Так, шеврони нашивають на туристичний одяг, форми рятувальників, рибалок, медиків, членам товариств та організацій.

Інтернет магазин військової атрибутики «Символіка» пропонує чимало різновидів нашивок, які можна класифікувати за категоріями:

  • погони для військових, спеціалізованих навчальних закладів, військових структур;
  • вишиті нашивки, логотипи, нарукавні, нагрудні знаки, які можна використовувати у якості подарунка;
  • шеврони з прапорами міст.

Крім нашивок, торговий заклад реалізує сувеніри, аксесуари, спорядження для туристів та рибалок, одяг та спеціалізоване взуття. Менеджери розуміють потреби сучасних споживачів, тому додають у каталог лише актуальні затребувані моделі нашивок.

Особливості та переваги роботи «Символіки»

Магазин пропонує широкий асортимент товарів для військових, працівників поліції, ДСНС, охоронців, лісників, туристів та ін. У каталозі представлений широкий асортимент продукції. Політика компанії незмінна протягом багатьох років роботи:

  • доступні ціни від виробників;
  • продукція власного виробництва та українських партнерів;
  • постійне розширення асортиментного ряду;
  • високий сервіс обслуговування;
  • акційні пропозиції та доступні ціни для усіх покупців.

Магазин працює на базі власного підприємства, тому може постійно вдосконалювати технологію виробництва та додавати нові товари у каталог. Наявність власного складу допомагає швидко відправляти замовлення поштою. Середній термін доставки становить 1-3 робочих дні. Клієнти мають можливість замовити виконання проектів за власними дизайнерськими ескізами. Гарантований індивідуальний підхід до кожного за клієнта.

Компанія «Символіка» співпрацює з представниками державних установ, гуртовими та роздрібними покупцями. Можливий безготівковий та готівковий розрахунок. Логістичними партнерами магазину є компанії Укрпошта та Нова Пошта.