Головна Цікаво Як швидко відновити автономери?

Як швидко відновити автономери?

2846

Якщо у вас вкрали номерні знаки або вони були пошкоджені і потребують термінової заміни, тоді питання виготовлення дублікатів автономерів для вас вельми актуальне. Багато хто вважає, що необхідно відразу ж звертатися в ДАІ і там же вирішувати дану проблему. Але в такому випадку проблема буде вирішуватися досить довго, а в результаті автовласник витратить таку ж суму грошей, яку міг би внести за виготовлення дублікатів його колишніх номерних знаків.

Крім грошових витрат в ДАІ, очікують ще й інші клопоти у вигляді переоформлення страховки, довіреності, талона ТО і так далі. Турбот чимало, які супроводжуються дорогоцінним часом і власними нервами.

Дублікати автономерів

Найоптимальнішим і швидким вирішенням даної проблеми є замовлення дублікатів номерів. Потрібно купити автономери в Одесі швидко і встановити їх на місце колишніх. При цьому відвідувати ДАІ абсолютно немає необхідності, точно також не обов'язково міняти техпаспорт і обтяжувати себе переоформленням інших документів.

А ось звернутися в ДАІ є сенс тоді, коли ви турбуєтеся, що за допомогою ваших автономерів можуть здійснити якесь правопорушення. У такій ситуації необхідно написати заяву, в якій зафіксувати факт втрати номерів за невідомих обставин.

Замовити такі дублікати можна в будь спеціалізованої компанії, яка на легальних умовах здійснює свою діяльність. До того ж, багато компаній пропонують можливість оформлення заявки на виготовлення автономерів в режимі онлайн. Відшукати таку компанія не складе труднощів за допомогою пошуку в мережі інтернет.

Серед пропозицій є і гарні іменні автономера, які користуються популярністю і будуть виглядати незвично, яскраво, оригінально. Але для цього важливо вивчити інформацію з вимогами до таких номерам. При необхідності можна зв'язатися з менеджером компанії, у якої ви збираєтеся зробити замовлення, і задати всі ваші запитання за автономери.

Компанії, які виготовляють номери, можуть виконати замовлення будь-якої складності і зробити номера будь-якого виду. Наприклад, можна замовити номерні знаки для американських авто з квадратними номерами. Кожен замовлення буде виконано максимально швидко, а отримати нові номери можна за лічені хвилини або кілька днів (якщо мова йде про доставку замовлення в інші міста).

Якщо ви зіткнулися з проблемою втрат або крадіжки номерів, тоді не варто зневірятися, так як ви можете виготовити їх дублікати швидко і якісно, ​​звернувшись в спеціалізовану компанію.