Головна Цікаво Харчовий спирт марки «Альфа» та сфери його використання

Харчовий спирт марки «Альфа» та сфери його використання

789

Питний спирт «Альфа» по праву вважається еталоном якості та входить до найдорожчих марок етилового спирту у світі. Виробники найкращих сортів горілки та інших елітних алкогольних напоїв особливо цінують цю марку за виняткову чистоту смаку, м’якість та повну відсутність похмільного синдрому.

Нижче ми докладно розповімо про технологію виробництва цього спирту, його основні характеристики та переваги, а також дізнаємося, з якої сировини його виробляють і які напої виробляють на основі «Альфи».

Що являє собою етанол «Альфа»?

Питний етанол «Альфа» (www.luxe96.com.ua/ru/spirt-alfa) — одна з найвідоміших і найдорожчих марок харчового спирту у світі. Він призначений для виробництва елітних сортів алкоголю – дорогих горілок, абсенту, джину, лікерів та інших алкогольних напоїв преміум-класу.

Головна відмінність етанолу «Альфа» від інших марок питного спирту полягає в тому, що для його виробництва використовується тільки зернова сировина найвищої якості — сорти пшениці або жита з вмістом клейковини не менше 28%. Це дозволяє отримати хімічно чистий етанол, позбавлений сторонніх домішок та сивушних олій.

Інша особливість «Альфи» — його багатоступінчасте очищення з використанням фільтрації через срібло, завдяки чому досягається рекордна для питного етанолу міцність 96,3%. При цьому вміст небезпечного метанолу мінімальний — лише 0,003%.

Завдяки такому ретельному очищенню, «Альфа» відрізняється винятковою м’якістю, чистотою смаку і практично не має спиртового запаху. Він не викликає похмілля і є абсолютно безпечним для здоров’я при помірному вживанні у складі готових напоїв. Саме ці якості роблять його незамінним для найвідоміших виробників алкоголю.

Де застосовується спирт марки «Альфа»?

Завдяки своїм унікальним якостям, питний спирт марки «Альфа» знайшов застосування у виробництві таких дорогих алкогольних напоїв:

  • Горілка преміум-класу. Завдяки використанню «Альфи», виробники горілки вищої категорії досягають ідеально м’якого та чистого смаку без будь-яких сторонніх відтінків. Спирт забезпечує горілці особливу гладкість та приємну текстуру, які так цінуються гурманами.
  • Лікеро-горілчані вироби. Використання високоякісного спирту ректифікованого дозволяє підкреслити та розкрити вишуканий букет і тонкі нюанси смаку елітних і унікальних лікерів, ароматних настоянок і бальзамів, зробивши їх по-справжньому елітним продуктом.
  • Домашній алкоголь. Застосування «Альфа» дає можливість домашнім виноробам максимально повно втілити у життя їхні творчі ідеї, допомагаючи розкрити смак своїх алкогольних шедеврів — наливок та домашнього кріпленого вина.