Головна Листи На Ратнівщині запрацював притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства

На Ратнівщині запрацював притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства

572

Відкриття закладу відбулося учора, 11 квітня 2024 року. Приміщення капітально відремонтували та забезпечили необхідними речами за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі понад 2,5 млн грн.

Оглянула притулок й директорка департаменту соціальної та ветеранської політики облдержадміністрації Оксана Гобод.

За її словами, постраждалі від насильства можуть цілодобово перебувати в соціальному закладі та отримати кваліфіковану психологічну, соціально-побутову, соціально-медичну, інформаційну та юридичну допомогу. Фахівці таких закладів надають комплексну допомогу на основі оцінки потреб та індивідуального підходу до особи з урахуванням віку, статі, стану здоров’я та соціального становища.

До слова, у притулку облаштували чотири кімнати для проживання людей, їдальня та санвузол, а також кабінет для роботи персоналу та психологів.

Одночасно в притулку може проживати до 12 постраждалих осіб, а максимальний термін перебування в закладі – до трьох місяців.

Слід додати, що послугами Ратнівського притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі можуть скористатися не лише місцеві жителі, а й мешканці Забродівської, Самарівської, Старовижівської, Дубечненської тергромад та внутрішньо переміщені особи.

Контактний телефон притулку: 033 66 29 407.