Головна Цікаво «Клінінг Партнер»: професійне прибирання для вашого дому

«Клінінг Партнер»: професійне прибирання для вашого дому

196

З кожним роком серед українців зростає попит на послуги клінінгових компаній. Ні, це не означає, що люди стали лінивими та не бажають прибирати у своєму домі. Така популярність сервісів спричинена високою якістю послуг. Саме такою компанією є «Клінінг Партнер» https://cleaningpartner.ua/uk/ , яка спеціалізується на прибирання квартир, приватних будинків, офісних приміщень. Краще довіритися професіоналу та отримати бездоганний результат, а за цей час зробити те, на чому спеціалізується замовник.

Які послуги надає компанія «Клінінг Партнер»

Компанія «Клінінг Партнер» надає послуги з прибирання найвищого рівня. Серед об’єктів, які можуть привести до ладу спеціалісти організації, — квартири, приватні будинки, дачі, офіси, склади, бари та інші  та інші об’єкти нерухомості і прибудинкові ділянки. Послугами можуть скористатися фізичні особи та бізнес-партнери. За час роботи компанії її послугами скористалися більш ніж 1500 клієнтів, значна частина з яких стала постійними клієнтами. Замовити прибирання можуть мешканці п’яти областей України. Серед основних послуг «Клінінг Партнера»:

  • Генеральне прибирання житлових та комерційних приміщень.
  • Прибирання будинку після ремонту.
  • Миття вікон, чистка фасадів будинків.
  • Хімчистка меблів та килимових покриттів на виїзді до замовника.
  • Прибирання магазинів, шоу-румів після проведення презентацій чи заходів.
  • Прибирання фітнес-центрів, дитячих клубів тощо.

Весь персонал проходить попереднє навчання перед тим, як приступити до виконання робочих обов’язків. У наявності необхідне обладнання та професійні засоби для чищення, які мають сертифікати якості та не становлять небезпеки для людей чи домашніх улюбленців. Замовнику не потрібно забезпечувати миючими засобами працівників. Компанія надає послуги цілодобово, без вихідних. Спеціалісти здатні прибрати будь-яку площу.

Скільки коштують послуги з прибирання від «Клінінг Партнер»

Вартість робіт залежить від специфіки роботи, наявності додаткових послуг, вибору методів очищення. Остаточну вартість прибирання оцінить менеджер. Консультація можлива за контактними номерами телефонів. Замовити послугу просто на сайті компанії, заповнивши коротку заявку. На всіх об’єктах використовується єдиний стандарт якості. Менеджери проводять остаточний контроль якості після виконаної роботи. На сайті розміщено відгуки клієнтів компанії. За допомогою «Кнопки зв’язку» просто зв’язатися з консультантом за 30 секунд.