Головна Цікаво Коли краще їхати в Прагу

Коли краще їхати в Прагу

2338

Краса цього міста не зіпсує навіть погана погода, але тим не менш, перед поїздкою краще всього ознайомитися з найбільш сприятливим часом для подорожі в Прагу. Поширений стереотип, що Прага прекрасна тільки в літні місяці помилковий, тому що тут сподобається в будь-який час року. Туристична компанія Естет-Тур пропонує тури в Прагу з Харкова як на автобусі, так і за допомогою авіаперельоту. Путівка в Прагу з авіаперельотом буде набагато дешевше, якщо замовляти пакет послуг через туристичну фірму, а не купувати квиток самостійно.

Особливості подорожі до Праги в різні пори року

М’який клімат столиці Чехії робить її зручним місцем для подорожей практично цілий рік. Літні місяців не жаркі, а зимові, навпаки, не холодні і малосніжні. Для Праги характерна рання весна, приходить уже в березні, і пізня осінь, яка триває до грудня.

З настанням весни Чехія, а зокрема місто Прага, особливо прекрасна, численні квіти огортають вулиці пахощами, а тепле повітря сприяє довгим прогулянкам. Саме в цей час місто готується до масового напливу туристів, відкриваються музеї, виставки, численні кафе відкривають свої двері, проводяться фестивалі. Цей час сприятливий і для проведення оздоровчих процедур, численні здравниці починають свою роботу в квітні. Мінус цього часу – вартість на проживання в готелях зростає.

Завдяки горам, літо в Празі можна назвати спекотним, але часом задуха наздоганяє мандрівників, заважаючи тривалих прогулянок. У цю пору року повітря тут найчастіше відрізняється свіжістю і легкої прохолодою. Влітку відкриті всі музеї, виставки, в доступі річкові прогулянки, екскурсії, а ресторани відкривають свої літні веранди, де кухарі пропонують місцеву кухню. Відпустка в літній Празі люблять проводити не тільки українці, а й мешканці сусідніх європейських країн.

Не менш привабливою Прага стає в осінні місяці, коли тут настає «золотий час». Для багатьох саме цей час найбільш сприятливий для відпочинку, так як приходить освіжаюча прохолода, а погляд радують прекрасні осінні пейзажі. Полюсом осінньої поїздки в Прагу можна назвати те, що готелі знижують ціну на свої послуги.

Романтики неодмінно оцінять чеську столицю в зимовий час, а особливо в період новорічних свят. В цей час вулиці прикрашені великою кількістю гірлянд, ліхтарів і декорацій, що робить Прагу казково-красивою. Невисока температура і м’який клімат дозволять насолодитися цими красивими видами. Відвідати місто в цей час обійдеться трохи дешевше, ніж в пік туристичного сезону в іншу пору року. Правда варто мати на увазі, що більшість музеїв буде закрито.

Грамотно підібрати путівку до Праги вам допоможуть співробітники туристичного агентства Естет-Тур, які вислухають всі побажання клієнта і знайдуть найбільш підходящий варіант для проведення чеських канікул – https://estet-tour.com.ua/avtobusnye-tury/.