Головна Право Убивця 24-річного лучанина 11 років відсидить за ґратами

Убивця 24-річного лучанина 11 років відсидить за ґратами

1631

За принципової позиції прокурорів Луцької місцевої прокуратури, які підтримали публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про скоєне 43-річним уродженцем села Цегів Горохівського району вбивство 24-річного лучанина із хуліганських мотивів суд призначив обвинуваченому покарання у виді 11 років позбавлення волі. Про це Шацькому краю повідомили у Прокуратурі Волинської області

Окрім того, громадянина та двох його спільників – 32-річного лучанина та 24-річного мешканця Рівненщини, які також били жертву, визнано винними у хуліганстві.

Увечері 11 серпня 2017 року троє нетверезих громадян на вулиці Карпенка-Карого у Луцьку накинулися на перехожого, який зробив їм зауваження щодо негідної поведінки, побили його, а найстарший із хуліганів, раніше судимий за крадіжки і грабіж, ударив його ножем у груди.

Потерпілий помер.

Усіх трьох зловмисників визнано винними у хуліганстві. Наймолодший, згідно із вироком суду, потрапив у місця позбавлення волі на 2 роки. 32-річного лучанина звільнено від кримінальної відповідальності на підставі “Закону України про амністію у 2016 році”.

Найстарший із нападників, визнаний винним також і у вбивстві з хуліганських мотивів, відсидить за ґратами 11 років.