Головна Цікаво Корм Хіллс – преміум харчування для домашніх тварин

Корм Хіллс – преміум харчування для домашніх тварин

654

З 1930-х років і до сьогодні дієта Hill’s Science Diet є основним продуктом харчування собак. У 1935 році Морріс Франк подорожував Америкою зі своєю німецькою вівчаркою на буксирі і розповідав, як собаки-поводири можуть допомогти людям з порушеннями зору або іншими фізичними обмеженнями, такими як ниркова недостатність на сцені.

Проте схоже, що цей конкретний пес був не надто добре нагодований, тому що після використання всіляких ліків усе ще не могли врятувати його від неминучої смерті… але тут хтось вигадав! Доктор Марк Морріс-старший, який жив поблизу, почув про те, що сталося, і запропонував свій кухонний простір, який досі призначався виключно для приготування спеціальних продуктів.

Собак із проблемами травлення може бути проблемою годувати, тому що їм потрібна дієта, яка одночасно легко засвоюється та поживна.

Ви любите свого вихованця, але не хочете жертвувати його здоров’ям, годуючи його дешевою їжею з продуктового магазину. Рішення – покупка у спеціалізованому зоомагазині ТОБА

Правда в тому, що більшість корму для свійських тварин – це хвора їжа. Він повний наповнювачів, штучних ароматизаторів та барвників, а також низькоякісних інгредієнтів. Не тільки це, але може бути дуже дорого підтримувати здоров’я вашого улюбленця на хорошій дієті.

Корм для собак та кішок Хіллс – це рішення. Ми пропонуємо високоякісні корми для домашніх тварин за ціною інших брендів. Крім того, наші корми підкріплені гарантією повернення грошей, тому ви можете бути впевнені, що ваш улюбленець отримує найкраще харчування.

Здоров’я вашого собаки є важливим для вас, і ми це знаємо. Ось чому компанія Hill’s розробила корм для травлення Digestive Care, спеціально розроблений для собак із проблемами травлення.

Цей корм виготовлений з інгредієнтів, що легко засвоюються, тому він може допомогти вашому собаці засвоювати більше поживних речовин з їжі. Він також має підвищений рівень натрію та калію, щоб допомогти компенсувати порушення травлення та зовнішньосекреторну недостатність підшлункової залози.

З кормом для тварин Хіллс ви можете бути впевнені, що ваш собака отримує харчування, необхідне для підтримки здоров’я. А оскільки ця їжа легко засвоюється, їм буде легше перетравлювати та засвоювати поживні речовини зі свого раціону.

Замовте корм Хіллс сьогодні на нашому сайті https://toba.ua/