Головна Цікаво Мінус 460 БПЛА: росія відчуває гостру нестачу безпілотників

Мінус 460 БПЛА: росія відчуває гостру нестачу безпілотників

338

Про це заявило Міністерство оборони Британії із посиланням на власну розвідку. З часу повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року Росія втратила близько 460 безпілотних літальних апаратів. Як повідомляють новини України, найближчим часом росія відчує гостру нестачу БПЛА. Не останню роль у цьому відіграють санкції.

Про що повідомляє розвідка Великої Британії

У сучасних війнах успіх на полі бою залежить багатьох чинників. Ключовим вважається отримання актуальної розвідувальної інформації. Саме безпілотні літальні апарати вважаються очима військових. З початку нападу росії на Україну багато БПЛА втратили обидві сторони конфлікту. Хоча літальні апарати виявилися досить вразливими до електронних перешкод та збивання.

росія застосовувала дрони переважно для стеження за українськими військовими. Таку тактику російські війська використовували у Сирії. Як повідомляє розвідка Британії, сьогодні росія відчуває гостру нестачу дронів, і не може відновити їх виробництво через санкції, які на росії наклали більшість країн.

Через зниження кількості БПЛА російські літаки стали рідше порушувати повітряний простір України. У повідомленні сказано: якщо росія продовжити втрачати свої дрони в таких же кількостях, можливості російської розвідки погіршуватимуться.