Головна Цікаво Купити насосну станцію для водопостачання будинку і дачі в Україні

Купити насосну станцію для водопостачання будинку і дачі в Україні

497

Життя за містом – надзвичайна привілей, що має масу переваг: розміреність життя, відсутність шаленого ритму багатонаселених міст і т.д. Якщо ж ви живете в квартирі, а не в приватному будинку, то напевно щоліта ви намагаєтеся якомога довше побути на дачі, далеко від міського шуму.

Але у всьому завжди є якісь нюанси, ось в житті в заміських будинках необхідно забезпечувати собі багато процесів, від яких комфорт і залежить, власне. Одним з таких є подача питної води, яку можна вживати і для приготування їжі.

У цьому процесі головну роль відіграє насосна станція. Що це таке і як вибрати такий пристрій для водопостачання будинку? Про все по порядку.

Насосна станція і їх види

Насосна станція для водопостачання – це пристрій, комплексна система для перекачування рідини з одного місця в інше за допомогою насосів, реле і самих потужностей апарату.

Варто враховувати, що їх комплектація безпосередньо залежить від завдань і цілей, які даний апарат буде виконувати. Наприклад, для подачі води в приватний будинок і, наприклад, забезпечення висотного будинку водопостачанням – будуть використовуватися насоси різних потужностей і комплектація.

Але, завжди є ключові деталі, присутні в апаратах будь-якого типу:

  • реле;
  • Накопичувальні ємності;
  • Електричний двигун;
  • Самовсмоктуючий насос;

Як вибрати насосну станцію для будинку або дачі?

Як ми вже і говорили раніше, все залежить від того, які завдання буде виконувати апарат.

Перше, на що ми радимо орієнтуватися, це на потужність насоса.К наприклад, насосна станція для звичайної свердловини продукує від 370 до 1500 Вт. Для того щоб купити саме такий насос, необхідно врахувати всі кількість кранів, характеристики побутових приладів, у запобігання перенапруг. Оптимальна потужність насосів для водопостачання, що застосовуються в приватних будинках, дорівнює 800 Вт. Але завжди краще мати якийсь “запас”, для надійності.

Продуктивність. Також важливий пункт. Тут вам варто враховувати кількість обтічної води за одиницю времені.Зачастую, інформацію про це вказують в паспорті свердловини, але якщо такої інформації там немає, то можна все підрахунки зробити і самому, головне не помилитися.

Ну і останнє – це виробник. Де виготовлявся і збирався сам апарат також важливо, оскільки всі деталі в пристрої насоса пов’язані і хороші виробники стежать за тим, щоб в продаж не надходило бракованої продукції, по можливості.