Головна Цікаво MAR (МАР) тест у Києві в лабораторії ІГР ЛАБ

MAR (МАР) тест у Києві в лабораторії ІГР ЛАБ

448

Досить часто порушення фертильності викликані імунологічних фактором безпліддя. Це така собі «війна» організму, оголошена самому собі. В результаті збою імунітету, що виник під впливом зовнішніх факторів, організм починає вважати своїми «ворогами» власні клітини і робить все можливе для їх знищення.

У чоловіків така ситуація призводить до поширеної проблеми – імунологічного безпліддя, при якому імунітет активно реагує і направляє свої аутоімунні реакції проти сперматозоїдів.

У наш час розлади аутоімунного характеру зустрічаються все частіше. Діагностувати такі порушення не просто. Лабораторія ІГР ЛАБ в Києві пропонує для своїх пацієнтів спеціальний МАР (MAR) тест. Саме цей лабораторний аналіз визначає наявність антиспермальних антитіл, які утворюються на поверхні сперміїв.

Хочете здати МАР тест без черг, за доступною ціною? Зверніться до нас! Досвідчені лікарі-лаборанти проводять якісну діагностику, що гарантує високу точність результатів аналізу.

Імунологічне безпліддя у чоловіків

Антиспермальні антитіла згубно впливають на власні сперматозоїди. Вони починають вироблятися при впливі на організм різних факторів. Найчастіше збій в організмі є результатом:

 • Травми статевих органів.
 • Наслідком оперативного втручання.
 • Результатам запального процесу.

Спермії, за своєю природою, відрізняються від інших клітин організму чоловіки. Однак, правильна робота імунної системи не дозволяє шкодити їм. Якщо захисний механізм виходить з ладу, організм активно виробляє антиспермальні антитіла, які згубно позначаються на активності і якості сперміїв. Це провокує порушення фертильності і призводить до чоловічого безпліддя.

Складність діагностики імунологічного безпліддя полягає в тому, що типові аналізи, в тому числі спермограма, не визначає наявність антитіл на поверхні статевих клітин. Виявити їх дозволяє лише МАР тест. Це специфічний метод діагностики, який використовується у багатьох чоловіків з підозрою на безпліддя.

У якому випадку слід здати МАР тест (MAR)?

Найчастіше уролог або андролог дає направлення на МАР-тест при незадовільних результатах спермограми. Будь-які відхилення від норми можуть стати приводом для розширеного обстеження.

Крім того, якщо пара страждає безпліддям і пройшла стандартне обстеження, яке не виявило порушень, MAR (МАР) тест слід здати обом партнерам. У жінок цей аналіз має свою специфіку.

В обов’язковому порядку МАР-тест проводиться перед підготовкою до ЕКЗ.

У лабораторії ІГР ЛАБ ви можете здати МАР тест разом зі спермограмою. Підготовка до такого аналізу проводиться точно така ж, як до звичайного аналізу сперми. Пацієнту рекомендується:

 1. статевий спокій за 5-7 днів до дослідження;
 2. виключення будь-яких теплових процедур;
 3. відмова від шкідливих звичок і вживання алкоголю за 5-7 днів до аналізу;
 4. мінімізація фізичних і психоемоційних навантажень напередодні тесту;
 5. щадна дієта.

Переваги здачі тесту в лабораторії ІГР ЛАБ

Лабораторія ІГР ЛАБ має необхідні сертифікати для проведення якісної і високоточної лабораторної діагностики. Наявність сучасного обладнання та витратних матеріалів забезпечує високу точність діагностики і оперативне виконання аналізів. Тести проводять досвідчені лікарі-лаборанти, які володіють сучасними технологіями лабораторних досліджень.

Інші переваги:

 • уважний індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • доступний прайс на аналізи;
 • відсутність черг;
 • повна конфіденційність;
 • зручне місце розташування у Києві біля метро Житомирська.