Головна Цікаво Ласощі для собак від Nature’s Protection: чим побалувати улюбленця

Ласощі для собак від Nature’s Protection: чим побалувати улюбленця

1868

Тварини, як і люди, люблять не лише корисну, а й смачну їжу. Ласощі для собак від інтернет-магазину Nature’s Protection – це спосіб піклуватися про улюбленця. Щодня використовувати в раціоні ласощі не варто, але періодично заохочувати хорошу поведінку собаки можна.

Навіщо власники собак купують їм ласощі

Смачна їжа для тварин не може замінити повноцінну їжу. Їх купують як заохочення для тварин, які проходять тренування. Люблячі власники собак тримають смаколики під рукою та з інших причин:

  • виявити турботу, показати любов песику;
  • заохотити за хорошу поведінку;
  • заспокоїти собаку після відвідування ветеринара, переїзду та ін.
  • використовувати тверді ласощі у вигляді масажу для ясен та очищення зубів.

Інтернет-магазин Nature’s Protection пропонує кілька видів ласощів для собак, наприклад, для заохочення та додаткового поповнення мікроелементами. Ласощі відрізняються і за видом: сендвічі-стіки з качки, снеки, роли з тріски та конини, шматочки в’яленого м’яса (з добавками), дропси.

В асортименті інтернет-магазину Nature’s Protection ласощі для собак різного розміру. Для маленьких собак і цуценят необхідно підбирати ласощі маленького розміру, щоб його було зручно гризти. Для собак великих порід розроблено ласощі великого розміру. Таким чином вихованець може насолодитися їжею та помасажувати ясна. Як і з кормом, ласощі для тварин різного розміру. В наявності товари для різних порід собак.

З чого виготовляють корми для собак

Власникам тварин не байдуже, чим харчуються їхні улюбленці. Якщо корм збалансований, тварина зростатиме, правильно розвиватиметься, уникатиме хвороб. Для виробництва сухих кормів використовують м’ясні та рибні компоненти, овочі, злаки, жири рослинного та тваринного виробництва, пребіотики, пробіотики.

Важливим компонентом корму є як м’ясна частина, а й вуглеводи. Серед джерел вуглеводів картопля, кукурудза, рис, пшениця, овес. Буряковий жом та пульпа (клітковина) підвищують перистальтику кишечника тварини.

Перед прямим виготовленням корму подрібнюють сировину, нагрівають її до температури (до 150 градусів за Цельсієм). Готова суміш проходить по спеціальним отворам, через що утворюються джгути. Потім їх розрізають як гранул. Гранули додатково обробляють вітамінними розчинами (залежно від виду корму) та жиром. Запах жиру викликає у тварини апетит.

Бо сухий корм має низький склад води. Тому важливо стежити за тим, чи достатньо рідини вживає тварина.