Головна Цікаво Лава для жиму від WODSHOP

Лава для жиму від WODSHOP

1538

Для занять спортом в залі потрібно багато різноманітного інвентарю. Чим більше різного обладнання в залі, тим високо професійніше він вважається. Однак професійні спортсмени в спорті знають, що все це новомодне обладнання, тільки для розкрутки спортзалу. Для справжнього спорту і досягнення результатів потрібно лише певний базовий інвентар, який є класикою. Одним з найважливіших елементів для занять спорту є лава для жиму.

Для чого потрібна лава для жиму?

Давайте розберемося, для чого потрібна лавка для жиму. Лавка – універсальна річ, без якої не обійтися в залі. Здавалося б, що лавка така проста річ, але без неї не обійтися в багатьох вправах. Це необхідна річ для жиму лежачи, вправ на прес і інші силові навантаження різних груп м’язів. Перевагами лавки для жиму можна вважати:

  • Універсальність у використанні;
  • Міцний матеріал конструкції;
  • Простота у використанні;
  • Відсутність обмежень за віком і фізичній формі при використанні.

Як правильно вибрати лаву для жиму?

Щоб вибрати лави для жиму, потрібно розуміти, що вони можуть бути двох варіантів:

  • Лава горизонтального положення;
  • Похила лава.

Горизонтальна лава має можливість змінювати положення по висоті. Така лав є зручною для користування під різних людей і різний тип вправ, адже може регулювати висоту.

Похила лавка буває двох типів: регулююча і не регулює. Всі вони мають фіксовану спинку, стійки, скоби і фіксатори. Однак якщо взяти регулюючу лаву, вона буде більш універсальною у використанні і зможе модифікуватися відповідно до Ваших потреб.

Вибравши тип лави, можна переходити до таких наступних характеристиках, як тип збірки, якість комплектуючих, якість покриття та інше. Це все вже залежить від ціни. Якщо Ви хочете вибрати більш якісні запчастини, ціна лавки буде дорожче. Також на ціну можуть впливати додаткові елементи, що забезпечують підвищений комфорт при тренуванні. Це можуть бути різіновие або пластмасові вставки, власники, заглушки, ортопедичні спинки, фіксатори для ніг, елементи захисту.

Де купити лаву для жиму?

Компанія WODSHOP є виробником лавок для жиму. Щоб докладніше дізнатися про роботу WODSHOP, можна відвідати їх сайт і подивитися асортимент товару. Тут можна вибрати як готові варіанти, так і замовити індивідуальне замовлення по заданих розмірах. Комплектацію та тип лавки можна замовити індивідуально і проконсультуйтеся з менеджером магазину. У WODSHOP працюють тільки професіонали і зможуть підказати все про спортивний інвентар.