Головна Цікаво Максимально швидко отримуємо довідку про несудимість

Максимально швидко отримуємо довідку про несудимість

739

Довідка про несудимість є частою проблемою, яка виникає у кожної людини, що відправляється за кордон. В даний час замовити довідку про несудимість нескладно, що доводить той факт, що ви не мали ніяких проблем з законом, а, отже, є право на отримання державних послуг.

Особливості отримання довідки про несудимість

Таку довідку надають тільки Міністерства внутрішніх справ, і при цьому отримувати документи можна незалежно від того, де саме знаходиться людина, запитувач її. Без такого документа неможливо оформити громадянство, головне, неможливо отримати візу в певні країни. Для того щоб отримати довідку, потрібно паспорт громадянина України, якщо це дитина, то свідоцтво про народження, а також передоплата в розмірі 50%.

Якщо вам потрібен переклад цієї довідки, то він займає не більше півгодини, при цьому він не впливає на терміни отримання довідки. Довідки про несудимість можна отримати швидко, однак бюро не дає гарантій, що 100% вона буде виготовлена ​​у встановлені терміни. Якщо вам потрібна довідка терміново, то звичайно ж, фахівці візьмуться за це питання, але може статися так, що вона не буде виготовлена ​​день в день, тому що це залежить саме від роботи Міністерства.

Переваги отримання довідки в бюро

Затримки в отриманні довідки можуть виникнути через те, що відсутня своєчасна відповідь з відділу поліції, відбувається збій в роботі програмного забезпечення, якщо у однофамільця була судимість, якщо раніше були штрафи за ДТП. Всі ці моменти роблять отримання довідки повільнішим.

Якщо ви вирішите отримувати її самостійно, то така процедура займе у вас ще більше часу, найчастіше до 10 днів. Якщо ж ви бажаєте оформити її швидко, то краще за все звернутися в бюро, де давно знають всі нюанси отримання даного документа, співпрацюють з різними державними органами, і готові надати її максимально швидко.

Компанія готова отримати довідку в руках від одного дня, незалежно від того, де ви прописані, де проживаєте. Її можуть вислати вам будь-яким зручним способом за допомогою поштових компаній. Довідка про несудимість може вимагатися не тільки, коли вам слід виїхати за кордон, а також це можливість оформити громадянство, оформити усиновлення, вступити на певні роботи, надати в банк. Також якщо ви вирішили оформити дозвіл на зброю чи будете працювати з певними речовинами, вам також буде потрібно даний документ. Якщо ви будете використовувати її за кордоном, то вам треба її легалізувати, в цьому випадку разом з довідкою ви можете замовити дану процедуру, а також переклад.