Головна Цікаво Закордон автобусом: корисні поради для мандрівників

Закордон автобусом: корисні поради для мандрівників

1006

Хоч літо вже і залишилося позаду, це – зовсім не привід засиджуватися вдома. «Гарячий» сезон в більшості країн закінчився, тому вас чекають розумні ціни на готелі, вільні від туристичних груп вулиці, спокійні площі у відомих пам’яток. Можна буде вдосталь нагулятися, спробувати місцеву кухню і, звичайно ж, зробити безліч красивих фото. Як свідчать численні опитування, більшість наших українців вибирають для закордонних подорожей автобус. Його переваги перед іншими видами транспорту очевидні: низька ціна, часті рейси, комфорт і можливість відпочити в дорозі. Крім того, саме автобус стає справжнім «рятівним колом» для тих, хто боїться або не любить літати.

Отже, що ж слід пам’ятати, збираючись за кордон автобусом? На перший план виходить вибір компанії-перевізника. Тут новачкові дуже легко розгубитися, тому що сучасна туристична сфера пропонує масу варіантів. Ми ж рекомендуємо вибирати компанію за наступними критеріями:

  • Термін існування. Досвідчені перевізники – це «плюс» у всьому. По-перше, вони прагнуть не втратити напрацьовану роками репутацію, по-друге – набагато краще орієнтуються в усіх нюансах закордонних подорожей.
  • Репутація. Почитайте відгуки про компанії на її сайті, в «Гуглі», на тематичних ресурсах. Негативні коментарі від клієнтів, які користувалися послугами конкретного перевізника раніше, допоможуть більш об’єктивно його проаналізувати.
  • Цінова політика. Ні для кого не секрет, що оптимальні послуги – завжди в середній ціновій категорії. Не слід ганятися за занадто дешевими квитками: вони можуть свідчити про аналогічної якості транспортних послуг. А надто дорогі можуть стати марною тратою грошей.

Крім основних правил, існує кілька супутніх нюансів, які ми розглянемо нижче.

Що ще важливо?

Перш ніж купувати квиток, поцікавтеся станом і «начинкою» автобусів. Нас цікавить наявність м’яких, зручних сидінь, кондиціонера, вай-фаю та інших елементів зручності, які полегшать подорож. Автобуси, в свою чергу, повинні бути в ідеальному технічному стані, яке підтверджують відповідні документи.

Порівняти автобусних перевізників, які роблять рейси в потрібне вам напрямок, ви можете на сайті «Рейс.юа». Це – зручний і функціональний ресурс, який скорочує час пошуку. Вдалих подорожей!