Головна Цікаво Мікрохвильовка Самсунг – надійний, ефективний прилад, який стане в нагоді в кожному...

Мікрохвильовка Самсунг – надійний, ефективний прилад, який стане в нагоді в кожному будинку

134

Мікрохвильові печі активно використовуються домогосподарками багатьох країн. Принцип функціонування приладу безпечний і простий: мікрохвилі діють на молекули води, які починають переміщатися і виробляти тепло. Це дозволяє швидко приготувати, розморозити різні страви і продукти. Мікрохвильовка Samsung – одна з найпопулярніших агрегатів. Виробник приділяє увагу якості збірки, функціональними можливостями. Більшість камер техніки бренду покриваються біокерамікою, яка повністю безпечна для людей і навколишнього середовища, легко чиститься і запобігає розвитку шкідливих бактерій.

Основні типи печей

Всі мікрохвильові печі Samsung діляться на наступні категорії:

  • соло – є тільки мікрохвилі;
  • з грилем;
  • з конвекцією і грилем;
  • з парогенератором, грилем.

Щоб правильно визначитися з типом, слід орієнтуватися на цілі покупки. Якщо прилад потрібен для розігрівання їжі, розморожування продуктів, доцільно вибрати тип «соло». Але на цьому можливості приладу не закінчуються: соло-СВЧ дозволяють готувати як прості десерти, так і складні страви. Печі з грилем дають можливість готувати м’ясо з апетитною скоринкою. Гриль буває теновим і кварцовим.

Мікрохвильовка Самсунг з тентовим грилем відрізняється тим, що нагрівальна деталь мобільна, що дозволяє встановлювати її у верхній частині камери або на задній стінці. Кварцовий Тенті – трубка, всередині якої розташована спіраль. Він стационарен і стоїть у верхній частині. При цьому він економічніший.

СВЧ з конвекцією забезпечують рівномірний і швидке приготування різноманітних страв. А для тих, хто вибирає їжу на пару, доцільно вибирати агрегати з парогенератором.

Як вибрати мікрохвильові печі Samsung

У лінійці бренду прилади з мінімальним набором опцій для розігріву їжі, а також багатофункціональні агрегати з грилем, функцією закваски йогурту і можливостями приготування різних страв. За розміром техніка ділиться на компактні і великогабаритні рішення, а по методу монтажу – на вбудовані та окремо розташовані. За способом управління бувають механічні, сенсорні і електронні агрегати.

При виборі мікрохвильовки слід орієнтуватися на потужність, яка буває від 700 до 1000 Вт, об’єм камери від 20 до 40 л. Для невеликої родини вистачить 20 літрів. Однак якщо ви плануєте запікати індичку, то буде потрібно прилад з об’ємом від 40 літрів. Стінки оснащені опцією поглинання випромінювання, щоб захистити їжу і навколишнє середовище. Пристрої можуть мати металевий або пластиковий корпус, сріблястого, чорного, білого та інших тонів. Така різноманітність моделей дозволить кожному знайти відповідне рішення.