Головна Цікаво На вістрі технологій: вибираємо диван для офісу IT-компанії

На вістрі технологій: вибираємо диван для офісу IT-компанії

561

В IT панує дух інновацій. А купити диван, який тільки те й робить, що займає місце, – значить повернутися в минуле. У цьому ж такі меблі підвищує продуктивність, зміцнює командний дух, не зношується і не мажеться. Як не помилитися при виборі? Стежити, щоб вона відповідала таким критеріям.

№ 1. Зона поперекової підтримки

Цим відділом хребта проблемні зони, на жаль, не обмежуються. Але сама конструкція дивана не дозволяє стабілізувати їх все. Це завдання для ортопедичних крісел. Але навіть одного валика правильної форми досить, щоб позбутися від самої настирливої ​​з спинних болів. А значить, поліпшити настрій і підвищити концентрацію.

№ 2. Наповнювач з пористого еластомеру

Все зайве м’які матеріали залишилися в минулому столітті. Вони провокують подрімати, в той час як в офісі необхідний стимулюючий відпочинок. Та й про яку ортопедичної підтримки може йти мова, якщо в дивані утопаєш, як в дитячому басейні з кульками? Необхідний баланс між пружністю і комфортом. Якраз його і забезпечує пористий каучук, запозичений з авіабудування.

Невже на таке здатний тільки цей матеріал? Схожими властивостями володіє латекс, але на користь пористого еластомеру говорить ще і феноменальна витривалість. Він повертається у вихідну форму навіть через 1 000 000 натискань. А значить, диван не обзаведеться вм’ятинами навіть через кілька десятків років.

№ 3. Технологічна оббивка

У натуральної шкіри досі повно шанувальників, навіть незважаючи на не самий простий догляд. Але є і більш сучасні альтернативи:

  • Антара. Штучна замша, посилена тефлоновим напиленням. Чи не боїться ні забруднень, ні механічних впливів.
  • Азур. Жаккард з просоченням на основі іонів срібла стійкий до бактерій, а значить, і до неприємних запахів.
  • Екокожа. Цей замінник натуральної поступається їй тільки в одне – не транслює статус. Але хіба в IT-компаніях ходять в краватках і костюмах-трійках?

Вибираючи, наприклад, офісні комп’ютери, ніхто не обмежується кольором корпусу і ціною. Дивани вимагають не менше комплексного підходу.