Головна Цікаво Новий маркетплейс в Україні, який з’явився на ринку

Новий маркетплейс в Україні, який з’явився на ринку

168

Сьогодні продавці і постачальники товарів і послуг намагаються використовувати кожен шанс для реклами і реалізації. Останнім часом, особливої ​​актуальності набули маркетплейси, місця де можна продати свої товари не наймаючи тисячі менеджерів і заощаджуючи велику суму грошей.

Одним з нових маркетплейсов, які з’явилися на ринку і пропонують вигідні умови для співпраці є Syntethic. Це абсолютно новий підхід до продажу та реалізації товарів. На сайті Syntethic пропонують різні товари, такі як телефони, побутова техніка, комп’ютери, все для спорту, будинки, краси і багато іншого.

Кожен продавець товару може продавати свої товари на платформі Syntethic. А покупець може вибрати оптимальний для нього варіант з найкращою ціною. Сайт Syntethic пропонує ринкові відносини попиту і пропозиції. Таким чином, себе можуть реалізувати як продавці, так і покупці.

Маркетплейс Syntethic пропонує кращі умови для продавців. Розкручені і популярні платформи забирають 10% -20% у продавця. А Syntethic пропонує лише мінімальні відсотки. Тому, якщо Ви хочете реалізувати свій товар, але не маєте можливості платити більше, ніж заробляєте, Syntethic саме для Вас. Оскільки платформа абсолютно нова, можна скористатися вигідними умовами співпраці.

Покупці, які придбають товар на сайті Syntethic також мають ряд переваг:

  • Перш за все, Syntethic надає гарантію, на всю продукцію, представлену на сайті.
  • Жоден товар не дублюється від кожного продавця, а відображається на одній сторінці.
  • Вся продукція, яка відображається в каталозі завжди в наявності і доступна для продажу.
  • Так як продавців товару багато, між ними виникає конкуренція, тому ціна на сайті Syntethic завжди найнижча.
  • Всі фото товару відповідають дійсності.
  • Будь-який товар ви отримаєте в найкоротші терміни, завдяки кращим службам доставки.

Syntethic – це новітні технології в сфері продажів і інтернет-магазинів. Цей вид продажу все більше заповнює ринок і витісняє звичайні інтернет-магазини.