Головна Цікаво Оренда авто в Мюнхені: подорожуємо по Баварії на колесах

Оренда авто в Мюнхені: подорожуємо по Баварії на колесах

1659

Туристу важко приїхати в Мюнхен і не знайти, чим зайнятися. Столиця Баварії славиться гостинній, доброзичливою атмосферою. Тут круглий рік панує веселощі, проводяться фестивалі і свята, організовуються міжнародні виставки. Великий вибір екскурсійних програм пропонується любителям старовинної архітектури і мистецтва. Пам’яток багато всередині міста і в окрузі. Цікаві маршрути можуть самостійно складати власники авто. Не обов’язково приїжджати в Мюнхен на своєму автомобілі.

В яких компаніях орендувати машину

Офіси мережевих прокатних контор зосереджені в будівлі аеропорти і на центральних вулицях Мюнхена. Умови там досить стандартні. Ціни можуть підвищуватися в періоди туристичної активності.

Місцеві прокатники пропонують той же хороший рівень сервісу і автомобілі у відмінному технічному стані. Вартість може бути навіть нижче, ніж у міжнародників. Є контори з російськомовним персоналом. Вони враховують специфіку роботи з російськими туристами, дають можливість оплати готівкою. Тоді як в інших місцях послуги оплачуються виключно кредиткою.

Найпростіший спосіб вибрати авто в оренду – заздалегідь вивчити всі пропозиції на сайті-зібранні. Раннє бронювання передбачає знижки. Заощадити вийде і в тому випадку, якщо взяти автомобіль не на 1-2 дня, а на тиждень.

Де побувати на автомобілі

Більшість знакових пам’яток розташована в околицях. На авто можна відвідати:

  • замок Нойшвайштайн на південному заході Баварії;
  • село ремісників Обераммергау;
  • замок Ліндерхоф;
  • національний парк Берхтесгаден;
  • середньовічні вулички Нюрнберга;
  • замок Блютенбург.

У самому Мюнхені, побудованому з надзвичайним розмахом, можна кілька днів провести в знайомстві з цікавими експозиціями музеїв: археологічного, національного, живопису, античної культури, автомобілів BMW.

Особливості на дорогах

Мюнхенські вулиці відрізняються великою кількістю велосипедистів. Слід це враховувати, прокладаючи шлях по міських вулицях. У столиці нерідкі ранкові та вечірні затори. Тому виїзд з міста слід приурочити до більш раннього часу або після того, як поспішають на роботу баварці зникнуть з вулиць. Безкоштовні парковки є на околицях. У центральній же частині вартість години становить 3-4 EUR.