Головна Цікаво Особливості кліматичної зони Шацьку

Особливості кліматичної зони Шацьку

751

Чимало українців обирають відпочинок на Шацьких озерах як альтернативу поїздки на море

Найпопулярнішим озером серед десятків чистих водойм є Світязь. Воно оточене лісовими насадженнями, тут тепла вода, мілке дно, можна не хвилюватися за підводні течії. Важливий фактор якісного відпочинку — сприятливі погодні умови. Погода Шацьк з високою точністю відображається на сайті «Погоднік» pogodnik.com. Тут зручно переглядати динаміку атмосферних явищ, ймовірність опадів, геомагнітну активність.

Зона, в якій знаходяться Шацькі озера, вирізняється помірним кліматом. Літо тут тепле, вологе, зима може бути доволі м’якою. Найкращий час для відпочинку на озерах є період з червня по серпень. У вересні тут уже спостерігається зниження середньодобової температури, настають прохолодні вечори, можливі рясні опади. На сервісі «Погоднік» розмішена погода на місяць Шацьк ви можете дізнатися на сайті pogodnik.com. Такий прогноз вважається довгостроковим, він не є достатньо точним, як короткострокові прогнози (на 1-3 дні), адже навіть найкраще обладнання не може точно спрогнозувати переміщення повітряних мас. Для створення прогнозу на тривалий термін використовуються дані з попередніх днів місяця, метеорологічні дослідження атмосфери.

Додаткові можливості сервісу «Погоднік»

Сайт Pogodnik.com пропонує чимало цікавих можливостей для користувачів. Встановивши додаток на телефон, можна користуватися додатковими опціями.

  • Отримувати push-повідомлення. Це функція, яка дозволяє отримувати щоденний звіт по погоді на смартфон чи комп’ютер споживача. Це дуже зручно, адже сайт повідомляє про дощ чи зниження температури, які відбудуться за декілька годин. Це дає можливість вдало планувати робочий чи вихідний день. Користувач має можливість налаштовувати потрібне значення температури, опадів, сили вітру. Це працює таким чином: сповіщення приходять, якщо, наприклад, передбачаються пориви вітру від 5 м/с.
  • Отримувати сповіщення від Бота у Телеграм-чат. Це зручно людям, які постійно користуються цим додатком. Розсилка з попередженнями про зміну погодних умов приходить щодня. Потрібно вказати своє місто, щоб Бот надсилав коректні прогнози погоди. Можна обирати час трансляції повідомлень.
  • Встановити погодний інформер, віджет для сайту чи блогу. Така можливість дозволяє користувачам додатково отримувати інформацію про погодні умови у їхньому місці перебування. Є можливість встановити стандартний та універсальний GEO інформер з можливістю показувати погоду 14 днів.

Бонусом для любителів рибалки стане додаткова опція від «Погоднік» — календар рибалки з описом сприятливих днів для найкращого клювання.