Головна Право Працював підпільно: у Луцьку поліцейські викрили незаконний гральний заклад

Працював підпільно: у Луцьку поліцейські викрили незаконний гральний заклад

1123

Слідчі Луцького районного управління поліції спільно із оперативниками управління стратегічних розслідувань у Волинській області у Луцьку на одній із центральних  вулиць викрили підпільний гральний заклад.

У закладі незаконно надавався доступ через мережу «Інтернет» до електронних (віртуальних) казино з метою отримання прибутку з обов’язковою умовою сплати гравцем грошових коштів.

Гральний заклад працював замасковано. Запускали  в приміщення лише «своїх людей» після попереднього дзвінка та проходження ідентифікації особи через систему відеонагляду грального закладу.

Працював підпільно: у Луцьку поліцейські викрили незаконний гральний заклад На місце викликали слідчо-оперативну групу для документування протиправної діяльності. Під час  проведення першочергових слідчих дій виявили та вилучили: 9 системних блоків, 9 комп’ютерних моніторів, 3 флешносії, комплектуючі до комп’ютерної техніки та мережі Інтернет, 2 мобільних телефони, чорнові записи адміністратора, гроші в сумі 700 грн.

Працював підпільно: у Луцьку поліцейські викрили незаконний гральний заклад Триває досудове розслідування  відкрите за ч.1 ст. 203-2 (Незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей)  Кримінального кодексу України.

Сектор комунікації поліції Волинській

(за матеріалами УСР у Волинській області)

Джерело