Головна Цікаво Особливості посадки саджанців троянд

Особливості посадки саджанців троянд

705
Чайно-гибридные розы сорта Голд Перл Штейн

Більшість людей не мають необхідних знань про правильну посадку саджанців троянд, а також їх звільнення. Крім цього, існує недостатня кількість інструкцій, які описують правильну посадку троянд.

Розглянемо деякі правила про відхід і посадці саджанців троянд:

– при покупці, саджанці обов’язково повинні бути корнеспособни і щеплені;

– покупку найкраще здійснювати навесні, оскільки починати посадку необхідно в кінці травня. У цю пору грунт вже прогріта. Під час посадки, саджанець необхідно полити органічної підгодівлею;

– місце посадки саджанців має бути сонячним. Викопати ямку під посадку необхідно в 1-1,5 багнета. Після цього в ямку додається компост і зола.

– що стосується среднерослих сортів, то відстань між саджанцями має бути від півметра. Для сильнорослих сортів – від одного метра;

– саджанці необхідно рясно поливати, при цьому грунт повинен просочуватися на пів метра. При посухи полив здійснюється раз в два тижні;

– при зараженні саджанців захворюваннями, його необхідно обробити хімічними препаратами (Актелік, фуфанон, інтавір); Обробка відбувається 1 раз в тиждень.

Існують безліч сортів троянд, але особливою популярністю користуються грандифлора, поліантових, чайногібрідная і флорибунда.

Грандіфлора – це гібридний сорт, який був отриманий від схрещування чайногібрідная троянди і флорибунди. Цей сорт може похвалитися своїми великими бутонами і тривалим цвітінням. Також стійко переносить зимові холоди.

Поліантових троянда – сорт з дрібними бутончиками і невеликим кущем. Квітки можуть бути рожевого, білого або червоного кольорів. Цвітіння може відбуватися до пізньої осені.

Чайногібрідная троянда – має великі бутони, в діаметрі можуть досягати до 18 сантиметрів. Листя і шипи також великих розмірів. Сам кущ досягає у висоту до півтора метрів.

Флорибунда – не має настільки сильний аромат і великих бутонів, як у попередніх сортів. Але ці недоліки заміщуються гарну стійкість до морозів і тривалим цвітінням. Кущ досягає у висоту 1.2 метра, маючи блискучі листя.

Для придбання саджанців троянд, необхідно знайти кращий інтернет-магазин. Таким магазином є «САД24». Даний сервіс має достатком сортів троянд, які за смаком і кольором підійдуть будь-якому покупцеві. Професійні садівники дадуть детальну консультацію по кожному продукту.

Уже протягом двох років проводиться робота з покупцями через інтернет. На сайті https://sad24.com.ua/category/sazhentsy-roz/ можна побачити детальну інформацію з того чи іншого продукту. Якісні зображення товарів ще більше допоможуть при здійсненні покупки.