Головна Цікаво Переселенцям Володимирської громади почали видавати допомогу від ЮНІСЕФ

Переселенцям Володимирської громади почали видавати допомогу від ЮНІСЕФ

783

Перші дві сотні продуктових коробок від Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ)  та Асоціації міст України видали сьогодні працівники управління з гуманітарних питань Володимирської міської ради. Таку допомогу отримають 2 тисячі внутрішньо переміщених осіб, а також сім’ї загиблих військовослужбовців завдяки участі Володимирської громади в ініціативі “Громади, дружні до дітей та молоді”.

Видача допомоги переселенцям здійснюється у межах проєкту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів територіальним громадам, які включені до Ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді» для підтримки нагальних потреб сімей з дітьми», який реалізовується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом з Асоціацією міст України.

Продуктові набори отримує кожна зареєстрована особа, тобто якщо в родині троє членів, то допомога видається у кількості трьох коробок. У кожному пакунку – м’ясні та рибні консерви, згущене молоко, крупи, макарони, цукор, олія, чай, печиво.  Нагадаємо, що  право  отримати допомогу мають особи, які офіційно зареєструвалися як ВПО. У першу чергу такі набори надаватимуться сім’ям з дітьми, одиноким матерям або батькам, багатодітним сім`ям, особам з інвалідністю, пенсіонерам та іншим з числа внутрішньо переміщених осіб.

Наразі управління з гуманітарних питань отримало близько шести сотень заяв на отримання допомоги. Зразок заяви можна отримати у приміщенні туристично-інформаційного центру (м.Володимир, вул. Данила Галицького, 7). Серед необхідних обов’язкових документів: заява, документ, що посвідчує особу, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Цього тижня продуктові пакунки видаватимуть у Центрі культурних послуг (вул. Данила Галицького, 7) щодня,  до п’ятниці включно з 10-ї до 13-ї години.