Головна Медицина Операційна в укритті, відремонтовані відділення та сучасне обладнання: Юрій Погуляйко оглянув лікарню...

Операційна в укритті, відремонтовані відділення та сучасне обладнання: Юрій Погуляйко оглянув лікарню у Володимирі

883

Володимирське ТМО – багатопрофільний заклад спеціалізованої медичної допомоги населенню району та декільком десяткам тисяч військових.

Нещодавно тут завершили ремонт реанімаційного та діагностичного відділень, а також відремонтували та облаштували укриття.

До слова, у лікарняному сховищі обладнали операційний та реанімаційний блоки. За потреби тут можна розмістити понад 50 пацієнтів одночасно. Також в укритті створено кількамісячний резерв медикаментів.

Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко відзначив, що за два роки лікарня значно збільшила свої потужності. Установа достатньо оснащена сучасною дороговартісною апаратурою: ультразвуковими апаратами, рентгенологічними апаратами, лабораторним обладнанням, дихальною та слідкуючою апаратурою, апаратами для проведення ендоскопічних втручань.

Для цього залучали фінансування з державного та місцевого бюджетів. Окрім того, в модернізацію вкладали й власні кошти установи, отримані згідно договорів із НСЗУ. Завдяки цим коштам відремонтовано та обладнано операційний блок (4 млн грн).

Слід зазначити, що амбулаторну допомогу тут щороку отримують біля 150 тисяч жителів району, стаціонарну допомогу – біля 9 тисяч, та проводиться понад півтори тисячі оперативних втручань. До того ж, з початку війни у Володимирському ТМО пролікували більше 600 військовослужбовців.

«Основне завдання нашого закладу – доступність медичних послуг для населення та індивідуальний підхід до кожного пацієнта, – зазначила очільниця медзакладу Тетяна Ващук. – Не плануємо зупинятися на досягнутому. Зокрема, щоб надалі надавати якісні медичні послуги у проекті – добудова і завершення ремонту на першому поверсі, де буде приймальне діагностичне відділення. А також плануємо закупити ангіограф».