Головна Цікаво Плюси та мінуси металопластикових вікон

Плюси та мінуси металопластикових вікон

694

Споживачі оцінили переваги металопластикових вікон. З кожним роком технології виробництва конструкцій удосконалюються, і сьогодні якість продукції українських виробників значно вища, ніж, скажімо, десять років тому

Тим, хто шукає якісні вікна та двері у Івано-Франківську, варто звернути увагу на роботу компанії «Вікна 24». На сайті vikna24.if.ua можна переглянути уже виконані роботи, ознайомитися з особливостями конструкцій та зробити замовлення.

У порівнянні з дерев’яними конструкціями, у металопластикових є ряд переваг. Основний плюс — це матеріал, що використовується для виготовлення каркасу та кількашарове скло. Такі вікна заслужили популярність серед користувачів завдяки ряду корисних функцій:

  • Зберігання тепла. Металопластикові вікна відомі високою енергоефективністю. Багатокамерний профіль, склопакет та якісна фурнітура дозволяють утримувати тепло у приміщенні. Можна підвищити цю функцію, запустивши інертний газ між профілями.
  • Звукоізоляція. Такі конструкції забезпечують захистом від шуму, тому встановити металопластикові вікна вигідно людям, що мешкають поряд з трасами чи виробництвом.
  • Довговічність. За умови догляду відповідно до інструкції вікна можуть служити десятки років без потреби ремонту. Вони витримують вплив навколишнього середовища та функціонують 30-40 років.
  • Простий догляд. Пластикові вінка не потребують постійного фарбування та додаткового захисту. Для підтримання чистоти достатньо протирати скло спеціальними розчинами та змащувати ущільнювачі.
  • Красивий зовнішній вигляд. Сьогодні можна вибрати вікна будь-якого кольору, не лише білого. Це дозволяє розширити втілення дизайнерських рішень.

Металопластикові конструкції мають і свої недоліки. Висока герметичність може порушувати повітрообмін у приміщенні. Тому не варто забувати про систематичне провітрювання дому. Металопластикові конструкції мають велику масу, що чинить вплив на несучу конструкцію.

Переваги компанії «Вікна 24»

Замовляючи металопластикові конструкції у компанії Вікна24 , можна бути впевненим у бездоганній якості вікон та довгому терміну їхньої служби. Спеціалісти виготовлять вікно за індивідуальними розмірами з урахуванням побажань замовника. У наявності широкий вибір профільних систем та кольорів. Також можна придбати двері та ворота та захисні ролети. «Вікна 24» пропонують доступні ціни на всю продукцію, а спеціальна пропозиція — кредит від виробника — дозволить придбати конструкції уже сьогодні та уникнути переплат від банківського кредиту. За додатковою інформацією можна звертатися за контактними номерами телефонів, вказаних на сайті.