Головна Цікаво Політ на повітряній кулі: незабутні емоції на все життя

Політ на повітряній кулі: незабутні емоції на все життя

344

Щоб створити диво, не потрібно бути магом. Достатньо турботи про дорогу людину та трохи фантазії. Часто вважають, що по-достоїнству можна оцінити лише дорогий подарунок, який зберігається на пам’ять. Проте ширі емоції, нові відчуття — найкраще, чим варто дивувати другу половинку. Повітряна куля Луцьк  ід компанії «ТвоЄ» дозволить помилуватися краєвидами з висоти пташиного польоту, відчути невагомість та дотик до стихій.

Кому сподобається політ на повітряній кулі

Політ на повітряній кулі не залишить байдужими ні дорослих, ні дітей. Звичайно, пропонувати поїздку варто тим, хто не боїться висоти. Цікаво спостерігати, як стометровий шматок тканини повільно наповнюється повітрям і перетворюється в піддатливу для кожного пориву вітру повітроплавну посудину. Тим, кого завжди манив дух пригод, безсумнівно сподобається такий відпочинок.

Над головою майорітимуть сотні хмаринок, попереду горизонт, а під ногами — неймовірні краєвиди старого Луцька. Такий презент можна використовувати як спосіб сказати «люблю». Політ об’єднає людей, які тільки стали творити власну історію, допоможе парам, які вже багато років разом, з новою силою розпалити вогник кохання. Це неймовірний подарунок на день народження дитині, що марить пригодами. Поширяти між хмарами можна і без приводу — хіба для щастя потрібна дата.

Яку б подію клієнти фабрики гарного настрою «ТвоЄ» не вибрали б, вони будуть у безпеці під наглядом професіоналів. Польоти відбуваються строго за допустимих погодних умов з дотриманням усіх норм безпеки. Подарункові сертифікати діють протягом шести місяців, тому не варто засмучуватися, якщо не вдалося помилуватися краєвидами з висоти пташиного польоту у визначений день.

Що потрібно знати про організацію польоту на повітряній кулі

Власники сертифікатів обирають зручний час для польоту на повітряній кулі. Перед початком польоту всі учасники проходять інструктаж. Куля прямуватиме за напрямком вітру, тому це чудова можливість насолодитися різними краєвидами. Час перебування в небі становить 60 хвилин, проте загальний час на підготовку, інструктаж та політ займає 3-4 години.

Після польоту учасникам видають сертифікат та святкують з шампанським успішне приземлення. Посадка відбувається поблизу Луцька, можливий трансфер учасників до місця події. Замовити сертифікат на політ можна на сайті компанії «ТвоЄ». Для додаткової інформації варто звертатися за контактними номерами телефонів.