Головна Цікаво Скільки зберігається мусовий торт у морозилці

Скільки зберігається мусовий торт у морозилці

294

Ніжний десерт із мусу з кожним роком набирає неймовірної популярності серед замовників. З першого разу може здатись, що такий торт легко приготувати. Однак найважливіше у цьому процесі – грамотно заморозити та зберегти його. Не забувайте звертати на це увагу.

Основні правила зберігання готового торта

Для чого це потрібно? Як відомо, до складу мусу входить желатин; саме це потребує обов’язкового заморожування торта. При виготовленні десерту важливо користуватися лише якісним желатином із силою не менше 200 блум. Інформацію можна переглянути на упаковці. Не рекомендується використання як замінник агар-агар, так як його не можна заморожувати.

При цьому потрібно ретельно дотримуватися всіх етапів приготування. Під час формування десерту мус залишається рідким, щоб досягти потрібної консистенції, застосовується технологія заморозки.

Як довго зберігається мусовий торт у холодильнику

Існує два варіанти зберігання мусових тортів:

  • Морозильна камера. Відрізняється низьким рівнем температури, що сприяє повній безпеці продукту. Зберігати десерт за таких умов можна протягом трьох місяців. За цей час торт не втратить своїх смакових та естетичних якостей. За наявності велюру або дзеркальної глазурі торт дозволяється заморожувати, якщо на ньому не утворюється конденсат. Перед цим він герметично пакується харчовою плівкою. Важливо, щоб поряд не стояли продукти, що різко пахли, які можуть передати запах.
  • У холодильнику зберігати мусовий торт дозволяється трохи більше трьох днів. На відміну від морозилки тут десерти з покриттям почуватимуться добре. Але такий спосіб більше підійде для розморожування десерту. Для цього його поміщають на шість годин. Цей етап повинен зробити кондитер перед видачею торта або сам замовник, отримавши на руки готовий виріб.

У жодному разі не заморожуйте торт повторно, оскільки це змінить його смак. Перед тим, як прикрашати десерт, з поверхні забирається легкий наліт за допомогою тильного боку долоні. Це дозволить декоративному покриттю лягти рівно і міцніше затриматися на шарі. Потрібно пам’ятати, що дзеркальна глазур та велюр лягають гармонійно при доведенні їх до температури 33-35 градусів.