Головна Цікаво Поради тим, хто хоче купити дешеві авіаквитки

Поради тим, хто хоче купити дешеві авіаквитки

592

У складній сучасній обстановці все ще зберігається можливість подорожувати, відвідувати інші країни по роботі чи з метою навчання. Як і кілька років тому найбільш зручним для переміщень на великі відстані продовжує залишатися авіатранспорт. Більшість аеропортів світу працює у штатному режимі, нехай і з деякими обмеженнями. Так що будь-хто може купити авіаквиток і відправитися в іншу країну, оформивши попередньо необхідні документи. Щоб подорож не вдарила по гаманцю, люди обирають бюджетні напрямки та рейси. Знаходити недорогі авіаквитки їм допомагають спеціалізовані онлайн-сервіси.

Як купити дешеві авіаквитки

Оптимальний час для купівлі недорогих квитків на літак – ніч чи ранок перед початком робочого дня. У такі періоди ціни завжди нижчі, а вибір варіантів більший. Вранці чи вночі можна знайти дуже хорошу пропозицію, тому економія іноді становить десятки відсотків. Рекомендується придбати дешеві авіаквитки за 2 місяці до відправлення рейсу. Якщо в планах значиться літня подорож, то потрібні варіанти варто шукати в грудні. Логіка тут проста: чим більше вільних місць залишається в літаку, тим нижча вартість квитків. Правильне і зворотне твердження.

Варто також підписатися на розсилки авіакомпаній, що дозволить першим дізнатися про вигідну пропозицію, спеціальну акцію, зниження цін. Авіаперевізники регулярно проводять розпродажі. Найчастіше такі акції відбуваються у лютому та березні, жовтні та листопаді. Вигідні пропозиції традиційно шукають у «чорну п’ятницю». Але варто враховувати, що цього дня сайти компаній стикаються з великим потоком відвідувачів, через що їхня робота уповільнюється. Іноді через навантаження доступ до сервісів зовсім припиняється. Якщо це сталося, не варто панікувати. Хороший варіант можна знайти і в інший день. Прийде лише витратити додатковий час на пошуки.

Як заощадити при покупці авіаквитків

Є кілька секретів, які допоможуть заощадити людям, які бажають вирушити у подорож літаком. Якщо є бажання купити авіаквитки дешево, то найкраще це робити в міжсезоння, коли потік бажаючих летіти помітно слабшає. Слід регулярно заходити на сайт служби для пошуку відповідного рейсу. Якщо з’являється вигідна пропозиція, зазвичай, вона відразу привертає увагу сотень користувачів. Тому в жодному разі не можна упускати такий випадок. Іншої відповідної пропозиції іноді доводиться чекати кілька тижнів.