Головна Цікаво Де пройти курси хімічного пілінгу

Де пройти курси хімічного пілінгу

177

Хімічним пілінгом називають косметичну процедуру, за допомогою якої поновлюють верхні шари шкіри обличчя. Слабкі кислоти сприяють розчиненню відмерлих шкірних клітин та стимулюють відновлювальні процеси у шкірному покриві. Після процедури обличчя стає свіжим, виглядає молодшим. Пройти курси хімічного пілінгу можна у школі Анни Фуннікової. Дізнатись детальну інформацію та записатися на навчання можна на офіційному сайті школи.

Найпопулярніші види хімічних пілінгів

Розрізняють кілька видів пілінг обличчя. Їх типи залежать від впливу хімічних компонентів на епітелій Чим глибший вплив на шкіру, тим сильніший ефект від пілінгу. Найпоширеніші типи очищення.

  • Поверхнева. Процедура впливає верхні шари шкіри. Така процедура дозволяє швидко омолодити обличчя без необхідності тривалого відновлення. За допомогою поверхневого очищення можна зменшити прояви анке, знизити сальність залоз, усунути гіперкератоз.
  • Середня. Хімічний засіб проникає у шкіри, де знаходяться життєздатні клітини. Процедура може спричиняти неприємні відчуття, але рідко супроводжується болями. Середній пілінг проводять людям віком від 30 років. З його допомогою вдається омолодити шкіру, покращити мікроциркуляцію, підтягнути овал обличчя.
  • Глибока. Це серйозна маніпуляція, яку може проводити лише досвідчений фахівець. Компоненти проникають у глибокі шари шкіри. Необхідно робити пілінг у клініці та спостерігатися у косметолога протягом 2-3 днів.

Програма навчання авторського курсу Ганни Фуннікової

Українським косметологам пропонується пройти курс з хімічного пілінгу. Це можливість пройти теоретичний курс та закріпити на практиці специфіку використання різних хімічних сполук. До програми курсу входить навчання з класифікації пілінгів, їх вплив на шкіру; види кислот, що застосовуються в косметології, а також:

  • вивчення ринку пілінгів;
  • які фактори відповідають за проникнення компонентів у шкіру;
  • можливі побічні ефекти при процедурі та способи їх усунення;
  • підготовка препаратів, методи нанесення та ін.

Щоб взяти участь у курсі, не обов’язково мати медичну освіту, але бажано мати диплом косметолога. Курси “Школи хімічних пілінгів” допоможуть розпочати успішну кар’єру молодим фахівцям. Досвідченим косметологам курс буде корисним, оскільки на заняттях розбирають нові методи очищення шкіри. Отримати консультацію можна за контактним номером телефону, вказаним на сайті. Для участі у навчанні необхідно заповнити анкету.