Головна Цікаво Преимущества эксплуатации самых популярных кровельных покрытий

Преимущества эксплуатации самых популярных кровельных покрытий

548

Коли необхідно купувати покриття для покрівлі даху

Повна заміна покриття покрівлі або будівництво нової покрівлі – це відмінна можливість оновити або оформити з нуля зовнішній вигляд вашого даху та будинку в цілому. Незважаючи на істотні витрати, ви отримаєте сучасну будову, яке буде виконувати всі необхідні функції.

Вибирати покриття можна на будь-якому з етапів, як в ході проектування, так і безпосередньо перед виконанням покрівельних робіт. Але, якщо ви завчасно визначитеся з видом матеріалу, ви зможете врахувати всі його особливості в проекті будови і самої покрівельної конструкції.

Ви можете зупинити свій вибір на одному з таких затребуваних видів покриттів для покрівлі даху:

  • Металочерепиця.
  • Бsтумна черепиця.
  • Профнастил покрівельний.

переваги металочерепиці

Використанням металочерепиці для реконструкції покрівлі вже нікого не здивуєш. Проте такий матеріал є найоптимальнішим рішенням, оскільки:

Він представлений широким асортиментом, включаючи не тільки бюджетні рішення, а й елітну продукцію.
Металочерепиця підходить краще за інших видів покриттів для швидкого монтажу. Це досить легкий матеріал, тому не ускладнює ні процес транспортування, ні процес укладання листів.
Вартість металочерепиці залежить від її технічних характеристик, а значить ви можете вибрати продукцію відповідно до свого бюджету і побажанням щодо конкретних її параметрів.

Переваги бітумної черепиці

Гнучка черепиця відома своєю пластичністю і естетичністю. Особливість зовнішніх даних і широкий вибір форм і відтінків полегшує завдання вибору для багатьох покупців. Крім того, є й інші плюси такого покриття:

Для бітумної черепиці характерний дуже тривалий термін служби. Мінімум 20 років за умови досить посередніх параметрів, а в разі використання найякісніших зразків тривалість служби може досягати 50-60 років.
Невеликі розміри гонту і гнучкість матеріалу впливає на хід монтажу, це означає, що монтувати покрівлю з бітумної черепиці нескладно і виконати покрівельні роботи вдається в мінімальний тимчасовий проміжок.
Структура матеріалу має кілька шарів, а сама виробнича технологія передбачає отримання дуже міцного і зносостійкого матеріалу для даху.

Плюси використання профнастилу

Бюджетний варіант покриття для покрівлі цінується на ринку не менше, ніж більш дорогі покриття. Це пов’язано з тим, що профнастил має дуже схожі з металочерепицею характеристики, а от чи варто в рази дешевше. Незважаючи на простоту дизайну, металопрофіль для покрівлі вибирають через те, що:

  • Його можна використовувати для покрівлі даху абсолютно будь-яких об’єктів – як житлових будинків, так і виробничих підприємств, і навіть невеликих комерційних об’єктів за типом кіосків і невеликих магазинів.
  • Легка вага і оптимальна форма профілізації дозволяє спростити монтаж і скоротити час на його виконання.
  • Різноманіття відтінків і марок дозволяє підібрати оптимальне по жорсткості і відтінку покриття в бажаної цінової категорії.

Скровля пропонує своїм клієнтам ознайомитися з асортиментом перерахованих вище покриттів на сайті компанії, де також вказані ціни і терміни виконання замовлення. Ми впевнені, що за допомогою нашого консультанта навіть самі недосвідчені в будівництві покупці зможуть знайти прекрасне рішення, яке влаштує не тільки за ціною, але і за своїми технічними і декоративним параметрам.

Вибираючи покриття для покрівлі, ви повинні враховувати умови експлуатації, свої фінансові можливості і вимоги до терміну і якості експлуатації покрівельної конструкції.